Кличко проінспектував роботи з капітального ремонту доріг

Кличко проінспектував роботи з капітального ремонту доріг

Київський міський голова Віталій Кличко проінспектував роботи з капітального ремонту вулиць Газопровідної і Західної, а також виконання робіт з благоустрою в’їзду в парк «Дружби Народів», передає прес-служба КМДА.

«Цей парк — місце, де відпочивають тисячі киян. Раніше тут було складно приїхати не тільки на велосипеді, а навіть на машині. Асфальтове покриття тут не ремонтували з 1971-го року, коли закладався парк. Впевнений, що кияни, які проводять тут час, відпочивають і займаються спортом, оцінять, що парк став зручнішим і комфортнішим», — зазначив мер після інспекції благоустрою в парку.

Зокрема, у парку виконані роботи з встановлення бортового каменю і влаштування шару із асфальтобетону товщиною 5 див. Також нанесена дорожня розмітка та встановлені дорожні знаки. З метою врахування потреб громадян з обмеженими фізичними можливостями влаштовано пандус.

Крім цього, Кличко дав доручення комунальникам і голові райдержадміністрації встановити урни для сміття, розмістити сміттєві баки по всьому парку (біля в’їзду), збільшити кількість місць для паркування і перенести інформаційні дошки в зону для пішоходів.

Читайте також: У Дарницькому районі Києва тривають ремонтні роботи

Під час огляду капітального ремонту вулиць, Кличко зазначив, що в цьому році було покладено понад 500 тисяч квадратних метрів асфальту.

«На жаль, у нас недостатньо коштів, щоб відразу провести реконструкцію всіх доріг в столиці, адже 90% з них потребують ремонту, і для цього нам потрібні значні суми. Нагадаю, що зі столичного бюджету в центральний вилучається 60% податку на доходи фізичних осіб. Це дискримінаційна норма, а ці кошти ми могли б використати на ремонт київських доріг. Незважаючи на це, ми змінили ситуацію в місті і в наступному році ми кратно збільшимо фінансування, і відповідно, кількість доріг, які відремонтують в Києві. А автомобілісти відчують, що ситуація дійсно змінилася на краще. Ми зробимо все для того, щоб якість доріг у Києві відповідала високим стандартам», — сказав мер.

Глава комунальної корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв зазначив, що роботи на вулиці Газопровідної були розпочаті в 2014 році, зокрема, влаштовано дощову каналізацію, розширена проїжджа частина вулиці, а також встановлені опори зовнішнього освітлення.

Читайте також: У Києві відремонтують 10 бюветів

«Капітальний ремонт Газопровідної збільшить пропускну здатність вулиці, забезпечить безперебійний рух транспорту та пішоходів, і, як наслідок, призведе до поліпшення екологічного стану за рахунок зменшення заторів», — сказав Густєлєв.

Він додав, що на Західній вулиці було замінено асфальтобетонне покриття проїжджої частини та тротуарів.

Загалом в 2015 році «Київавтодор» проведе роботу по реконструкції і капітальному ремонту на 41 об’єкті, у тому числі на вулицях Васильківській, Братської, Тулузи і проспекті Бажана. Крім того, «Київавтодор» ремонтує міжквартальні проїзди та прибудинкові території. На сьогодні вже виконано ремонт на 75 об’єктах. Загалом, до листопада 2015 року буде відремонтовано 489 об’єктів.загрузка...

Читайте також

Коментарі