Кабмін дав завдання змінити голову «Укрнафти»

Кабмін дав завдання змінити голову «Укрнафти»

Кабінет Міністрів України затвердив завдання представникам держави щодо зміни голови ПАТ «Укрнафта» на зборах акціонерів 22 липня. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Андрій Пасішник, передає Інтерфакс-Україна.

«Щойно на засіданні уряду було розглянуто подання Міненерговугілля з проектом завдання на голосування представникам держави на засіданні загальних зборів акціонерів ПАТ «Укрнафта», яке відбудеться 22 липня 2015 року. Кабмін своїм розпорядженням затвердив зазначене завдання на голосування, в якому серед інших є питання звільнення голови правління Ванхеке (Пітера Ванхеке — ІФ) та обрання нового голови правління — переможця конкурсу, погодженого номінаційним комітетом», — написав він.

Пасішник додав, що на зборах акціонерів буде розподілено прибуток компанії за 2014 рік і ухвалено рішення про виплату дивідендів до держбюджету.

Як повідомлялося, номінаційний комітет відібрав як кандидата на керівництво ПАТ «Укрнафта» екс-президента компанії BG Казахстан британця Марка Роллінза.

Читайте також: Порошенко вже побачив зміни на Закарпатті з Москалемзагрузка...

Читайте також