«Інтертелеком» продав мережу в Криму

«Інтертелеком» продав мережу в Криму

Український оператор «Інтертелеком» продав мережу CDMA на території Кримського півострова. Відповідна інформація розміщена на сайті компанії.

«На сьогоднішній день підписано договір з башкирським підприємством і здійснено продаж майна та обладнання мережі за балансовою вартістю на суму близько 1,5 мільйонів доларів. Проданий сегмент мережі на момент завершення роботи складався з 100 базових станцій і транспортної мережі, що забезпечує їх включення в центр управління і комутації в Одесі«, — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що 18 травня 2015 р. «Інтертелеком» відключив сегмент телекомунікаційної мережі на території Криму і Севастополя від центру управління та комутації, розташованого в Одесі, у зв’язку з неможливістю надання послуг з незалежних від оператора обставинам.

«Повідомлення деяких ЗМІ про відновлення роботи української компанії «Інтертелеком» в Криму не відповідають дійсності і, очевидно, викликані плутаниною з не має до нас відношення однойменною підприємством в Криму», — заявив директор департаменту маркетингу і продажів Владислав Шульга.

Читайте також: Опалювальний сезон в Криму під загрозою через борги “Чорноморнафтогазу”загрузка...

Читайте також

Коментарі