Чотири київські школи потрапили в ТОП-10 найкращих шкіл України

Чотири столичні школи увійшли до рейтингу навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, передає прес-служба КМДА.

Так, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка посів 2-ге місце, ліцей «Інтелект» – 3-тє, гімназія № 143 – 6-те та ліцей «Наукова зміна» – 10-те місце рейтингу. Загалом, до переліку включено 7 264 загальноосвітні навчальні заклади.

Рейтинг було сформовано Українським центром оцінювання якості освіти з урахуванням таких показників:

  • середній тестовий бал, отриманий випускниками навчального закладу;
  • співвідношення середнього тестового бала випускників закладу до середнього бала випускників району, де розташований навчальний заклад;
  • кількість випускників навчального закладу;
  • максимальний тестовий бал, отриманий випускником навчального закладу.

Другий, третій і четвертий показники використовувалися в разі, якщо перший показник був тотожним для кількох навчальних закладів.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко зазначила, що київська міська влада пишається своїми випускниками: «Адже вони представляють на гідному рівні не лише свою школу, а й усе місто. Маю надію, що і в майбутньому Київ утримуватиме лідерські позиції в освітній сфері».

Читайте також: КМДА працевлаштує випускників медуніверситету, які навчалися за Міською цільовою програмою

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

Политолог: Минские соглашения не работают, но они достигли своей главной цели

Минские соглашения не работают, но они достигли своей главной цели — война остановлена, заявил российский политолог Дмитрий Орешкин....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть