ArcelorMittal розглядає можливість оренди вугільних шахт в Україні

ArcelorMittal розглядає можливість оренди вугільних шахт в Україні

ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» проявляє інтерес до оренди державних вугільних шахт в Україні з метою забезпечення сталеливарного виробництва.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко після переговорів з керівництвом компанії, передає Інтерфакс-Україна.

«Зараз під час програми приватизації шахт для того, щоб зробити більш ефективною вугільну галузь, нами будуть розглянуті пропозиції, в тому числі по ArcelorMittal, з приводу того, щоб через прозорий конкурс на вигідних для держави умовах ми могли забезпечити їх оренду ефективним споживачем вугільної продукції», — сказав Порошенко.

За його словами, таким чином, враховуються інтереси держави, тому влада підтримує такі ініціативи.

«Ми також домовилися, що по сировині «Криворіжсталь» буде поступово реалізовувати програму імпортозаміщення», — додав президент.

Читайте також: В Україні закриють або законсервують 11 шахт

Раніше представники підприємства відзначали, що через війну на Донбасі АМКР змушений був організувати альтернативні імпортні поставки коксу, вугілля і вапняку.

Кокс завозився переважно з Польщі, вугілля з Казахстану, а частково — з Росії та по морю через Одесу, вапняк — з Польщі, Румунії, Словаччини.

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ «Криворіжсталь» на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн при стартовій ціні 10 млрд грн, після чого меткомбінат був перейменований в «Mittal Steel Кривий Ріг», пізніше — в «ArcelorMittal Кривий Ріг».

Читайте також: Порошенко відвідав ArcelorMittalзагрузка...

Читайте також

Коментарі