Рада збільшила видатки на АТО на 5,3 млрд грн

Рада збільшила видатки на АТО на 5,3 млрд грн

Верховна Рада України підтримала в першому читанні та в цілому законопроект № 2381а «Про внесення змін до закону України «Про державний бюджет України на 2015 р.» (щодо збільшення видатків для потреб оборони і безпеки). За відповідне рішення з другої спроби проголосували 227, передає РБК-Україна.

Як заявив перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський під час представлення даного документу у парламенті, дані зміни до держбюджету викликані нагальною потребою Міноборони коштів на забезпечення виплат загиблим та пораненим у зоні АТО та на забезпечення харчування.

«Уряд запропонував головним розпорядникам бюджетних коштів на відповідну суму — це приблизно 3% від видаткової частини по кожному розпоряднику скоротити власні видатки та спрямувати їх на потребу оборони», — заявив Уманський.

Проте нардепи не підтримали цей документ в урядовій редакції. Підтримку у сесійному залі вдалося знайти лише документ у редакції профільного парламентського комітету з питань бюджету.

Так, законом збільшено видатки для фінансового забезпечення заходів з проведення антитерористичної операції на суму 5 млрд 299,1 млн грн у межах затверджених загальних показників державного бюджету на 2015 р. за рахунок скорочення видатків та кредитів по загальному фонду іншим головним розпорядникам бюджетних коштів, а також зарахування до загального фонду 200 млн грн. (85% замість 15%) плати за надання інформації з державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

Видатки пропонується спрямувати:

— 5 млрд 140,4 млн грн — для невідкладних потреб Міністерства оборони у зв’язку із продовженням заходів з мобілізації;

— 158,7 млн грн — для потреб інших силових структур з метою забезпечення безперебійного харчування особового складу.

Читайте також: Оприлюднено карту АТО станом на 17 липнязагрузка...

Читайте також