Волонтери, які вивозили тіла із зони АТО, призупинили діяльність через відсутність грошей

Волонтери, які вивозили тіла із зони АТО, призупинили діяльність через відсутність грошей

Волонтери місії «Евакуація — 200″ (Чорний Тюльпан), які займалися розшуком та вивезенням з зони АТО тіл загиблих бійців, змушені зупинити свою діяльність через брак фінансів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав учасник місії Ярослав Жилкін.

«Ну от і все… Ми змушені призупинити наша участь в місії «Евакуація — 200″ (Чорний Тюльпан). Причини банальні: брак коштів — на ремонт транспорту (дві машини стоять в очікуванні ремонту, одна з лисими колесами), не за що відрядні відшкодувати волонтерам, проїзні, витратні матеріали ну і т.п. Не визначений наш статус — хлопці вже використали свої відпустки на роботах! А за що сім’ї годувати? Я вже мовчу про те, що ніхто з наших так і не отримав статус учасника (хоча вони як ніхто заслужили цей статус).
318 днів сьогодні, як ми почали свою роботу, сотні населених пунктів і локацій, сотні тисяч кілометрів намотаних на колеса … 609 Тел та фрагментів розшуканих і вивезених з території АТО І все це без участі держави! (Якщо не рахувати зусиль офіцерів ЦВС, їм — низький уклін)», — написав волонтер.

За його словами, з вересня минулого року учасники організації постійно зверталися в усі інстанції, в т.ч. і на президента, про існування проблем місії.

«Нас годували обіцянками, проводили безліч натішиться, ми тим часом виснажували свої кошти і сили, в надії, що ось-ось … Але на жаль … Навіть в наступному році навряд чи. Можна звичайно сказати «в країні війна, грошей немає …» — так, напевно можна. Але! Дозвольте, не обов’язок чи держави повернути тих, хто загинув виконуючи наказ?! Так, і потім, скільки прикладів у нас феєрично «доцільно» витрачених коштів.
Землетрус в Катманду — (всі пам’ятаєте?) епічність 9-ти денний політ Шкіряка вся країна спостерігала… за ОДИН годину, виділили 7,4 мил. Задіяли 64 чол. Виділено 18 одиниць техніки … Ну про 4 мільярди коштів, виділених на установку сітки «рабиця» на українсько-російської кордоні (проект отримав назву «Східний Вал» … Один уже облаштовував, з такою ж назвою …), завдання якій, напевно, зупинити незаконне проникнення їжачків і зайців … Ну і багато іншого є, що пригадати…», — зазначає Жилкін.

Загалом, за його словами, справа не в грошах.

«Справа в тому що на мертвих особливого не попіаритися. Ну не будеш же ти зустрічати мішки з тілами на «нулевке» під камери Не зрозуміють же .. Інша справа полонені, можна в кабінет їх запросити, родичів покликати?! — Картина маслом. а тут … Та й електорат із мертвих уже … Так чого ж, питається, морочитися?
Так що дорогі близькі зниклих і загиблих, нікому вони не потрібні! (Крім нас з вами …). P.S. Спасибі всім хто нам весь цей час допомагав! Більшість інкогніто, без вас було б куди важче», — зазначає він.

Читайте також: Волонтер «Чорного Тюльпана»: від побаченого в жилах холоне кровзагрузка...

Читайте також

Коментарі