Волонтери, які вивозили тіла із зони АТО, призупинили діяльність через відсутність грошей

Волонтери місії "Евакуація - 200" (Чорний Тюльпан), які займалися розшуком та вивезенням з зони АТО тіл загиблих бійців, змушені зупинити свою діяльність через брак фінансів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав учасник місії Ярослав Жилкін.

"Ну от і все... Ми змушені призупинити наша участь в місії "Евакуація - 200" (Чорний Тюльпан). Причини банальні: брак коштів - на ремонт транспорту (дві машини стоять в очікуванні ремонту, одна з лисими колесами), не за що відрядні відшкодувати волонтерам, проїзні, витратні матеріали ну і т.п. Не визначений наш статус - хлопці вже використали свої відпустки на роботах! А за що сім'ї годувати? Я вже мовчу про те, що ніхто з наших так і не отримав статус учасника (хоча вони як ніхто заслужили цей статус). 318 днів сьогодні, як ми почали свою роботу, сотні населених пунктів і локацій, сотні тисяч кілометрів намотаних на колеса ... 609 Тел та фрагментів розшуканих і вивезених з території АТО І все це без участі держави! (Якщо не рахувати зусиль офіцерів ЦВС, їм - низький уклін)", - написав волонтер.

За його словами, з вересня минулого року учасники організації постійно зверталися в усі інстанції, в т.ч. і на президента, про існування проблем місії.

"Нас годували обіцянками, проводили безліч натішиться, ми тим часом виснажували свої кошти і сили, в надії, що ось-ось ... Але на жаль ... Навіть в наступному році навряд чи. Можна звичайно сказати "в країні війна, грошей немає ..." - так, напевно можна. Але! Дозвольте, не обов'язок чи держави повернути тих, хто загинув виконуючи наказ?! Так, і потім, скільки прикладів у нас феєрично "доцільно" витрачених коштів. Землетрус в Катманду - (всі пам'ятаєте?) епічність 9-ти денний політ Шкіряка вся країна спостерігала... за ОДИН годину, виділили 7,4 мил. Задіяли 64 чол. Виділено 18 одиниць техніки ... Ну про 4 мільярди коштів, виділених на установку сітки "рабиця" на українсько-російської кордоні (проект отримав назву "Східний Вал" ... Один уже облаштовував, з такою ж назвою ...), завдання якій, напевно, зупинити незаконне проникнення їжачків і зайців ... Ну і багато іншого є, що пригадати...", - зазначає Жилкін.

Загалом, за його словами, справа не в грошах.

"Справа в тому що на мертвих особливого не попіаритися. Ну не будеш же ти зустрічати мішки з тілами на "нулевке" під камери Не зрозуміють же .. Інша справа полонені, можна в кабінет їх запросити, родичів покликати?! - Картина маслом. а тут ... Та й електорат із мертвих уже ... Так чого ж, питається, морочитися? Так що дорогі близькі зниклих і загиблих, нікому вони не потрібні! (Крім нас з вами ...). P.S. Спасибі всім хто нам весь цей час допомагав! Більшість інкогніто, без вас було б куди важче", - зазначає він.

Читайте також: Волонтер «Чорного Тюльпана»: від побаченого в жилах холоне кров

Рекомендуємо прочитати

В российской тюрьме довели до самоубийства украинца

20-летний Станислав Труняков, который родился на Луганщине, покончил с собой, чтобы спасти себя от насилия....

Це може бути цікавим

Российских туристов поймали в отеле с двумя чемоданами "награбленного"

Пара из Сургута попыталась увезти домой награбленные в одном из отелей Алании предметы гигиены, одежду и алкоголь....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Доба в АТО: без втрат, бойовики продовжують обстріли

За минулу добу в зоні АТО втрат серед ЗСУ немає....