Що Москаль робитиме на Закарпатті

Суботні події в Мукачево показали наявність значних проблем з контрабандою в Закарпатській області. Для вирішення нагальних питань в регіоні новим очільником області призначають Геннадія Москаля. Що означатиме переведення Москаля з Луганської області в Закарпатську, розбиралась «Ділова столиця".

Геннадію Москалю тепер доведеться вирішувати проблеми з контрабандою на Закарпатті, але це, звісно, не той вал проблем, які він мав в Луганській області. До того ж на початку 2000-х Москаль вже керував Закарпатською областю, де він змінив на посаді очільника Закарпаття Віктора Балогу, чиє ім’я в пресі прив’язують до мукачівських подій.

Геннадію Москалю на Закарпатті доведеться або ж воювати одночасно з Балогами і Ланьо, або опертися на когось із них. Варіант війни проти всіх кланів на Закарпатті виглядає малоймовірним: Балоги були і залишаються гарантами спокою в регіоні. Загалом же місцеві клани заради самозбереження можуть паразитувати на децентралізації.

За кілька місяців до виборів Москалю необхідно запропонувати проект розвитку регіону, аби проводити там президентську лінію, і не дати можливості місцевій еліті після виборів шантажувати Київ. А для цього Геннадію Геннадійовичу все ж доведеться зробити ставку на Балог. Щоб приховати цей факт, населенню розкажуть про очищення області від різного роду бандформувань, під які підпаде і місцевий «Правий сектор», а також конкурент Балог Ланьо, кримінальна справа проти якого — вимога суспільства.

Відкритим залишається питання: кого Президент відправить на Луганщину. Адже Москаль з керуванням регіону справився. І якщо до кінця контрабанду на Луганщині він і не прикрив, то принаймні зменшив її потік. Його наступник повинен бути не менш авторитетним для місцевих, аніж Москаль. Натякають, що на Луганщину призначать когось із наближених до Президента. Як би там не було, але адекватної заміни Геннадію Москалю в буремній Луганщині поки немає.

По-суті, переведення Москаля на Закарпаття робить з нього такого собі не замінимого чиновника, який здатний швидко «розрулювати» складні проблеми у будь-якому регіоні. Це відразу піднімає його у вищу політичну лігу і робить з нього фігуру, цікаву для багатьох політичних проектів. Якщо він очолить список «БПП» на Закарпатті і приведе партію до перемоги — це одне. Але що робити, коли з Москалем потім виникнуть якісь конфлікти. Він гострий на слівце, та й характер має жорсткий. Так чи варто у перспективі посилювати харизматичним генералом умовний «блок ображених на владу».

Рекомендуємо прочитати

У Єгипті 28 осіб засудили до страти

В Єгипті суд засудив до страти через повішення 28 можливих ісламістів, причетних до вбивства генерального прокурора країни Хішама Баракат....

Це може бути цікавим

На Киевщине банда украла мужчину и издевалась над ним 3 дня

Правоохранители задержали в Киевской области вооруженных похитителей человека....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, хто стане новим речником Білого дому

Після того, як Шон Спайсер подав у відставку із посади прес-секретаря Білого дому, його на цьому посту змінить Сара Сандерс....