Бойовики незадоволені змінами до Конституції від Порошенка

Бойовики незадоволені змінами до Конституції від Порошенка

Бойовики ДНР вважають, що внесені президентом Петром Порошенком у Верховну раду поправки до Конституції щодо децентралізації влади не відповідають Мінським угодами. Про це сьогодні заявив представник бойовиків «ДНР» Денис Пушілін, пишуть сепаратистські ЗМІ.

«Внесення до Верховної Ради України поправки в конституцію не відповідають Мінським принципам», — йдеться в заяві Пушіліна.

Віце-спікер терористів заявив, що «Київ, всупереч мінським Комплексу заходів від 12 лютого, не погодив конституційну реформу з Главами Донецькій і Луганській Народних Республік і не забезпечив законодавче закріплення особливого статусу Донбасу».

«Порошенко не пропонує нічого конкретного. Тільки відсилочну норму, причому в перехідних положеннях, — зазначив Пушілін. — А перехідні положення носять тимчасовий характер і вже через рік-півтора втратять чинність. Тим часом, Комплекс заходів вимагає прийняття постійного законодавства про особливий статус ».

«Ми будемо наполягати на розгорнутих формулюваннях особливого статусу. Безпосередньо в основному тексті конституції України. На закріпленні в конституції особливих прав Донбасу. Перш за все, на праві рівноправних договірних відносин з київською владою », — підкреслив заступник голови парламенту ДНР.

Напередодні, 15 липня, Порошенко вніс у Раду доопрацьований проект поправок до конституції, в якому положення про особливий статус Донбасу міститься в перехідних положеннях основного закону.загрузка...

Читайте також

Коментарі