У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується суха погода. Місцями у східних, північних областях і в Криму пройде дощ з грозою. Температура повітря вночі становитиме +9…+21 градус, вдень +19…+28. Вітер змінних напрямків, переважно північних, західних, північно-західних і північно-східних, 1-7 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. У Сумській та місцями в Чернігівській областях можливий дощ з грозою. Вночі повітря охолодитися до +13…+17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +21…+28. Вітер західний та північно-західний, 2-5.

У південних областях – сонячна погода. У регіоні майже опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +14…+19 градусів, удень повітря прогріється до +25…+28. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові прогнозується суха погода. У Феодосії, Керчі, Красноперекопську вдень можливий невеликий дощ з грозою. Вночі температура повітря складе +16…+21 градус. Денна коливатиметься від +24 до +26. Вітер західний, північно-західний та південно-західний, 2-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Місцями пройде дощ. Уночі до +12…+17 градусів, денна температура повітря складе +23…+26. Вітер західних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі знизиться до +9…+16 градусів, удень підніметься до +19…+28. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 2-5 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +13…+15, вдень до +21…+25 градусів. Вітер переважно північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12…+17 градусів, удень – від +21 до +25. Вітер західний та північно-західний, 1-5 м/с.загрузка...

Читайте також