У столиці з’явився рух по захисту самотніх жінок

У столиці з’явився рух по захисту самотніх жінок

У столиці з’явився волонтерський рух під назвою «Брат за сестру», метою якого є захист самотніх жінок, які пізно ввечері повертаються додому. Організувала його киянка Олена Ющенко, пише Сегодня.

Роль «братів» на добровільній основі виконують хлопці від 16 до 30 років. «Їх завдання проводити або підвезти до дому в пізню годину самотніх дівчат і жінок. Ця послуга безкоштовна, дівчина може оплатити тільки гроші на бензин, якщо» брат «підвозить її на машині», — говорить Олена.

За її словами, відбір «братів» досить строгий. «Ми вивчаємо в соцмережах сторінки всіх кандидатів, потім особисто зустрічаємося з ними, перевіряємо документи. Якщо все гаразд, то такий кандидат стає «братом». Дівчата, яким потрібна допомога, звертаються до мене безпосередньо. Я записую їх дані — прізвище, ім’я , по батькові та контактний телефон, а також час і місце, де їх має зустріти «брат». Також на сторінці в соцмережі є контактні дані дівчат-координаторів по всіх районах Києва, до яких можна звернутися«, — каже Олена.

Як вказано, послугами «братів» вже скористалися близько 20 киянок.загрузка...

Читайте також