Прес-служба Правого Сектора розповіла про героя українських мемів Миколу Йовбака. За її інформацією людина на світлині біля правоохоронців не має відношення до справжнього М. Йовбака.

 — На зміну тітушкам з’явився новий герой — Микола Йовбак. Особа, що представилась спочатку міліціонером не в формі, потім мисливцем, рибалкою, журналістом.  Пізніше Йовбак з»являвся на телеканалах із спростуванням, але всі його слова — справжня брехня. Він показував міліцейський жетон, дозвіл на зброю та посвічення журналіста, — відзначили у прес-службі.

323_2afgeFfU2svZ_w_687

Декілька фактів про Йовбака:

По-перше, людина, що стояла з міліцією, на фото відрізняється від особи, що виступала на телебаченні. Зовнішньо вони різні.

По-друге, Йовбак — не журналіст. Є офіційне звернення від спілки журналістів із підтвердженням, що посвідчення підробне.

 — За інформацією Закарпатської облорганізації НСЖУ до Спілки Миколу Йовбака не приймали і на обліку він не перебуває. Основне посвідчення члена НСЖУ має вигляд книжки, а поширюване у соцмережах фото — схоже на вкладиш до основного посвідчення (прес-карту). Водночас — вкладиш так само має завірятися печаткою облорганізації НСЖУ. Печатка ставиться на фото. А «посвідчення», яке має М.Йовбак, — не завірене печаткою,- зазначив Сергій Томіленко.

Крім того,  дозвіл на зброю був виданий Йовбаку зовсім нещодавно.загрузка...

Читайте також