«Черемош-Фест»: культура проти труби

У п’ятницю, 17 липня відбудеться прес-конференція «Черемош-Фест - 2015».

Час проведення: 12:00

Місце: «Театральний буфет на Станіславського", вул. Станіславського, 3 , м.Київ.

У прес-конференції візьмуть участь організатори, екологи та учасники фестивалю: • Про труби і мініГЕСи: чому ми мусимо не пустити їх до Карпат – Петро Тєстов, еколог МБО «Екологія-Право-Людина». • Про карпатські річки і чим їх врятує «Черемош-Фест»– Олексій Василюк, заступник голови Національного екологічного центру України • Про музику – Дмитро Добрий-Вечір («Вій»); Ірина Задніпряна та Дмитро Герасімов(Pushkin! klezmerband).

«Черемош-Фест» - еко-туристичний фестиваль, який проходитиме цього року 24-26 липня в урочищі «Запідок», с.Верхній Ясенів (Верховинський район, Івано-Франківська область).

"Своєю участю в «Черемош-Фесті» Ви берете участь в справі захисту ріки Черемош – саме завдяки Вам створення гідрологічного заказника на ріці Білий Черемош здобуде більшого резонансу, - зазначають організатори, - Заради чого варто їхати на Черемош-Фест? Що є в нас, чого варто вирушити у подорож? - Неймовірна локація – справжні гори Карпати, берег карпатської річки Чорний Черемош. - «Черемош-Фест» проходить в етнографічному краї Гуцульщина, де збереглися автентичні давні звичаї. - Якісна музична програма – від автентичних гуцульських виконавців до знаних музичних колективів. - Можливість придбати якісні майстрові речі та взяти участь в майстер-класах. - Можливість піднятися в гори, сплавитися Чорним Черемошем, відвідати цікаві карпатські музеї, можливість живого спілкування із «нейтів-спікерами» гуцульської говірки та носіями гуцульської культури.

Музична програма Черемош-Фесту 2015: Вій (Київ), Zapaska (Кам'янець-Подільський), Гуцул Каліпсо (Чернівці), Pushkin! KlezmerBand (Київ), Гуцули (Верховина), РоСол (Івано-Франківськ), Джалапіта (Львів), Петрос (Ворохта), Петровичі (Ворохта), Яніна Омельченко (Київ), Сни Дріади (Івано-Франківськ),Фліт (Івано-Франківськ), Механічний Апельсин (Галичина), Віктор Янцо та Rock-H (Мукачеве).

Рекомендуємо прочитати

У Києві на тиждень обмежать рух на мосту Патона

У період з 21 до 29 серпня у Києві на мосту ім....

Це може бути цікавим

У Дніпрі викрили конвертаційний центр на 360 млн грн

Податкова поліція та фіскали викрили у Дніпрі конвертаційний центр на 360 млн грн,який працював через фіктивні компанії....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сьогодні в Києві обмежать рух низкою вулиць

Сьогодні на низці вулиць Києва буде обмежено рух транспорту через ремонтні роботи....