«Черемош-Фест»: культура проти труби

У п’ятницю, 17 липня відбудеться прес-конференція «Черемош-Фест - 2015».

Час проведення: 12:00

Місце: «Театральний буфет на Станіславського", вул. Станіславського, 3 , м.Київ.

У прес-конференції візьмуть участь організатори, екологи та учасники фестивалю: • Про труби і мініГЕСи: чому ми мусимо не пустити їх до Карпат – Петро Тєстов, еколог МБО «Екологія-Право-Людина». • Про карпатські річки і чим їх врятує «Черемош-Фест»– Олексій Василюк, заступник голови Національного екологічного центру України • Про музику – Дмитро Добрий-Вечір («Вій»); Ірина Задніпряна та Дмитро Герасімов(Pushkin! klezmerband).

«Черемош-Фест» - еко-туристичний фестиваль, який проходитиме цього року 24-26 липня в урочищі «Запідок», с.Верхній Ясенів (Верховинський район, Івано-Франківська область).

"Своєю участю в «Черемош-Фесті» Ви берете участь в справі захисту ріки Черемош – саме завдяки Вам створення гідрологічного заказника на ріці Білий Черемош здобуде більшого резонансу, - зазначають організатори, - Заради чого варто їхати на Черемош-Фест? Що є в нас, чого варто вирушити у подорож? - Неймовірна локація – справжні гори Карпати, берег карпатської річки Чорний Черемош. - «Черемош-Фест» проходить в етнографічному краї Гуцульщина, де збереглися автентичні давні звичаї. - Якісна музична програма – від автентичних гуцульських виконавців до знаних музичних колективів. - Можливість придбати якісні майстрові речі та взяти участь в майстер-класах. - Можливість піднятися в гори, сплавитися Чорним Черемошем, відвідати цікаві карпатські музеї, можливість живого спілкування із «нейтів-спікерами» гуцульської говірки та носіями гуцульської культури.

Музична програма Черемош-Фесту 2015: Вій (Київ), Zapaska (Кам'янець-Подільський), Гуцул Каліпсо (Чернівці), Pushkin! KlezmerBand (Київ), Гуцули (Верховина), РоСол (Івано-Франківськ), Джалапіта (Львів), Петрос (Ворохта), Петровичі (Ворохта), Яніна Омельченко (Київ), Сни Дріади (Івано-Франківськ),Фліт (Івано-Франківськ), Механічний Апельсин (Галичина), Віктор Янцо та Rock-H (Мукачеве).

Рекомендуємо прочитати

Водій загинув, втікаючи від поліції

У Дніпрі мотоцикліст загинув, втікаючи від поліції....

Це може бути цікавим

Украинский Vogue провел вторую Fashion & Business конференцию

В этому году конференция значительно расширила свою географию, в программе – девять спикеров из шести стран....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сучасне кріпацтво. На Полтавщині агрофірма цинічно порушує права вагітних працівниць

Жінкам пропонують або робити аборт, або звільнятись за власним бажанням....