Наприкінці літа у Києві пройде фестиваль "Партизан рок"

29 серпня на Арт-Заводі «Платформа» в Києві відгримить фестиваль ПАРТИЗАН РОК! ПАРТИЗАН РОК - це люта, пряма і безкомпромісна відповідь дрімучому «совку», який вже вельми остобісів мислячому прогресивному суспільству.

Це - музика боротьби за Свободу! Не за ефемерну духовну, а за справжню істинну Свободу - самим вирішувати свою долю!

ПАРТИЗАН РОК говорить про головне простими словами, називаючи речі своїми іменами. Тут усім надається свобода думати, творити і говорити те, що вважаєш правильним.

Цей фестиваль - антиімперський і антивоєнний. Він об'єднує всіх, хто виступає проти Нової холодної війни!

Фестиваль зібрав під свої прапори передовий партизанський загін бендів - прогресивних, самодостатніх, чесних з собою і оточуючими: BRUTTO, Antis, Dzieciuki, Телевізор і Гайдамаки.

Перші квитки вже надійшли в продаж за 249 грн

BRUTTO - білорусько-українська бригада революційного чаду на чолі з Сергієм Михалком вже промчала з концертами по всій Україні, але не збирається зупинятися на досягнутому! Їх невтомні творчі посили б'ють прямо в серце, а ідеї - прості і зрозумілі кожному. Група завжди відрізнялася яскраво вираженою громадянською позицією, відстоювала право Білорусії та інших країн на свободу і самовизначення. Одна з пісень Сергія Міхалка - Воїни світла - стала справжнім гімном волі на барикадах під час Майдану в Україні.

Antis - арт-рок-група, створена архітекторами з Вільнюса ще в 80-х. Одна з найвідоміших литовських груп з 30-річною історією, яка зіграла провідну роль у боротьбі за незалежність Литви в 1988-1990. Тоді їх колючі тексти сміливо, відкрито і переконливо висміювали радянську пропаганду. Після великої перерви група повернулася на сцену в 2007-му і зараз являє собою втілення нового литовського рока. Легендарні бунтарі - мудрі, артистичні, шалено цікаві!

Dzieciuki - група з Гродно, майстри забійного веселого фолк-панку, співаюча білоруською мовою. Більша частина текстів пісень просякнута антирадянщиною і присвячена білоруським героям - повстанцям різних часів. Для Dzieciuki важливо розповідати про історію своєї країни, підтримувати її культуру і мову - не на словах, а на ділі. У 2014 Dzieciuki отримали премію «Герої року» від порталу Tuzin.fm.

Гайдамаки - музична формація з європейськими поглядами, була утворена в часи історичних змін та становлення української національної свідомості. Музиканти є яскравим представником сучасної rock & world music культури, їх музика - це синтез сучасного року, дабу, панку, ска, замішаного на українському фолку та балканських мотивах, презентують Україну в Європі та Америці на численних концертах і фестивалях.

Телевизор - російська рок-група, утворена в 1984 році, легенда ленінградського рок-клубу. Від інших представників російського року групу відрізняє вишуканість аранжувань і любов до нью вейв, синтіпоп і пост-панку. Група з активною громадянською позицією, яка орудує словом і музикою, від виконання заборонених пісень у розбудову до участі в «Марші незгодних» та інших акціях протесту. На минулому концерті в Києві музиканти виконали пісню під назвою «Ти прости нас, Україна». І цим все сказано.

На фестивалі ПАРТИЗАН РОК всі ці міцні духом і тілом хлопці зберуться разом у «Загін антісовок», щоб заспівати нам свої пісні, промчати вільним ураганом і зробити світ кращим!

Рекомендуємо прочитати

Бывший разведчик усторил стрельбу в Киеве

Задержанный пьяный мужчина Александр Конотопенко, который устроил стрельбу в Киеве на улице Тимошенко, 7, не является сотрудником Главного управления разведки МО....

Це може бути цікавим

Пограбували одного із заступників глави Мін'юсту

Невідомі днями пограбували квартиру одного із заступників міністра юстиції України Павла Петренка....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве может появиться новая линия метро

Киевские власти планируют строить новую линию метрополитена в столице после того, как проведут метро с Подола в Днепровский район на Воскресенку....