29 серпня на Арт-Заводі «Платформа» в Києві відгримить фестиваль ПАРТИЗАН РОК!
ПАРТИЗАН РОК — це люта, пряма і безкомпромісна відповідь дрімучому «совку», який вже вельми остобісів мислячому прогресивному суспільству.

Це — музика боротьби за Свободу! Не за ефемерну духовну, а за справжню істинну Свободу — самим вирішувати свою долю!

ПАРТИЗАН РОК говорить про головне простими словами, називаючи речі своїми іменами. Тут усім надається свобода думати, творити і говорити те, що вважаєш правильним.

Цей фестиваль — антиімперський і антивоєнний. Він об’єднує всіх, хто виступає проти Нової холодної війни!

Фестиваль зібрав під свої прапори передовий партизанський загін бендів — прогресивних, самодостатніх, чесних з собою і оточуючими: BRUTTO, Antis, Dzieciuki, Телевізор і Гайдамаки.

Перші квитки вже надійшли в продаж за 249 грн

BRUTTO — білорусько-українська бригада революційного чаду на чолі з Сергієм Михалком вже промчала з концертами по всій Україні, але не збирається зупинятися на досягнутому! Їх невтомні творчі посили б’ють прямо в серце, а ідеї — прості і зрозумілі кожному. Група завжди відрізнялася яскраво вираженою громадянською позицією, відстоювала право Білорусії та інших країн на свободу і самовизначення. Одна з пісень Сергія Міхалка — Воїни світла — стала справжнім гімном волі на барикадах під час Майдану в Україні.

Antis — арт-рок-група, створена архітекторами з Вільнюса ще в 80-х. Одна з найвідоміших литовських груп з 30-річною історією, яка зіграла провідну роль у боротьбі за незалежність Литви в 1988-1990. Тоді їх колючі тексти сміливо, відкрито і переконливо висміювали радянську пропаганду. Після великої перерви група повернулася на сцену в 2007-му і зараз являє собою втілення нового литовського рока. Легендарні бунтарі — мудрі, артистичні, шалено цікаві!

Dzieciuki — група з Гродно, майстри забійного веселого фолк-панку, співаюча білоруською мовою. Більша частина текстів пісень просякнута антирадянщиною і присвячена білоруським героям — повстанцям різних часів. Для Dzieciuki важливо розповідати про історію своєї країни, підтримувати її культуру і мову — не на словах, а на ділі. У 2014 Dzieciuki отримали премію «Герої року» від порталу Tuzin.fm.

Гайдамаки — музична формація з європейськими поглядами, була утворена в часи історичних змін та становлення української національної свідомості. Музиканти є яскравим представником сучасної rock & world music культури, їх музика — це синтез сучасного року, дабу, панку, ска, замішаного на українському фолку та балканських мотивах, презентують Україну в Європі та Америці на численних концертах і фестивалях.

Телевизор — російська рок-група, утворена в 1984 році, легенда ленінградського рок-клубу. Від інших представників російського року групу відрізняє вишуканість аранжувань і любов до нью вейв, синтіпоп і пост-панку. Група з активною громадянською позицією, яка орудує словом і музикою, від виконання заборонених пісень у розбудову до участі в «Марші незгодних» та інших акціях протесту. На минулому концерті в Києві музиканти виконали пісню під назвою «Ти прости нас, Україна». І цим все сказано.

На фестивалі ПАРТИЗАН РОК всі ці міцні духом і тілом хлопці зберуться разом у «Загін антісовок», щоб заспівати нам свої пісні, промчати вільним ураганом і зробити світ кращим!загрузка...

Читайте також

Коментарі