Конгрес українських націоналістів звинуватив Росію у ситуації в Мукачевому

Конгрес українських націоналістів  переконаний, що  нинішня українська влада, прикриваючись агресією в Криму та війною на Сході України, виявилася нездатною організувати системну роботу щодо запобігання та протидії корупції, припинення діяльності і притягнення до кримінальної відповідальності бандитських угрупувань, які досі безперешкодно діють в Україні.

Про це повідомила прес-служба партії у своїй заяві-зверненні від 11 липня.

 - Через півтора року після Революції Гідності державний організм і надалі затиснутий гідрою корупції. Зокрема, Крим, Донбас, Закарпаття, Харківщина, Запоріжжя, Криворізький край та райони нелегального видобутку бурштину – залишаються найбільш криміналізованими регіонами України, де корумповані влада та правоохоронні органи сцементувалися з організованою злочинністю. Більше того, частина новопризначених високопосадовців "гармонійно" влилася в організовані злочинні угрупування та очолила корупційні контрабандні схеми в регіонах, - відзначили націоналісти.

Вони переконані, що "розстріл патріотів в м. Мукачевому – яскраво продемонстрував, що бандити та міліцейські чини залишаються "сіамськими близнюками". Ватажки і учасники бандформувань на Закарпатті, їхні прислужники у владі давно відомі Міністерству Внутрішніх Справ під керівництвом Арсена Авакова, але до цього часу жоден з них не притягнутий до відповідальності".

 - Не викликає сумніву, що події у м. Мукачеве – добре спланована та реалізована спецслужбами Росії, а також їхніми кумо-прислужниками в Україні провокація, спрямована проти українських патріотів і націлена на посилення дестабілізації в державі. Тому нас дивують заяви Президента та Міністра Внутрішніх Справ Арсена Авакова, які без проведення слідства та рішення суду вже визначили винних у мукачівській провокації, - підкреслили вони.

Враховуючи викладене, КУН вимагає:

1. Вжити термінових заходів щодо законодавчого врегулювання діяльності добровольчих батальйонів, а саме, Верховній Раді України в найкоротший термін ухвалити Закон України "Про добровольчі військові формування", проект якого давно внесений на розгляд.

2. Розпочати системну непримиренну боротьбу проти корупції, організованої злочинності та її очільників, які пробралися у найвищі ешелони влади.

3. Доручити Заступнику Генерального прокурора України Давіду Сакварелідзе та першому заступникові Міністра Внутрішніх Справ Катерині Згуладзе-Глуксман створити спільну слідчо-оперативну групу ГПУ та МВС України та СБУ для об'єктивного розслідування подій у Мукачевому, протиправної діяльності організованих злочинних груп Медведчука-Ланьо на Закарпатті та корумпованих, продажних правоохоронців і суддів, притягнувши винних до кримінальної відповідальності, поклавши край владі криміналітету в регіоні.

4. Створити спеціальну слідчу комісію Верховної Ради України щодо розслідування подій у Мукачевому з залученням до її діяльності представників громадськості, ДУК та інших добровольчих батальйонів.

5. Задіяти спецпідрозділи Національної гвардії та СБУ для роззброєння та ліквідації бандитських угрупувань на Закарпатті, які сформовані кримінальними авторитетами.

6. Негайно звільнити керівництво МВС України та УМВС у Закарпатській області і місті Мукачеве.

7. Виявити та притягнути до кримінальної відповідальності всіх "кришувальників" бандитів в МВС, СБУ, Прокуратурі, владних структурах.

Рекомендуємо прочитати

В Україні з'явилася база даних кінцевих власників усіх компаній

Уряд відкрив інформацію про бенефеціарів усіх компаній....

Це може бути цікавим

Україна оголосила в розшук 52 картини з Сімферопольського музею

Україна оголосила в міжнародний розшук по каналах Інтерполу 52 картини, які в березні 2014 року було передано в Сімферопольський художній музей....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві сталася стрілянина, поранено чоловіка

У Києві на вулиці Зоологічній невідомі розстріляли чоловіка....