Віце-прем’єр Вощевський захищає МАУ

Віце-прем’єр Вощевський захищає МАУ

Віце-прем’єр міністр Валерій Вощевський сумнівається у появі на українському авіаційному ринку незабаром «лоу-кост»-авіакомпаній, наголошує на необхідності більш тісної роботи з базовими авіакомпаніями. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Кожен базовий аеропорт підтримує базову компанію, щоб кількість пасажирів, які можуть придбати квитки, зростала. Справа не в тому, що одна компанія, справа в тому, що у людей мало грошей», — сказав він в ефірі «5 каналу» минулої п’ятниці.

Вощевський навів приклад пасажиропотоку в аеропорту «Бориспіль»: 7 млн осіб порівняно до аеропорту у Франкфурті — 70 млн на рік, і нагадав, що авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) доправляє до країни транзитного пасажира.

«Не треба тішити себе ілюзіями: найближчим часом ми матимемо таку ж ситуацію, потрібно підвищувати зарплати. Необхідно робити все, щоб базові компанії сюди привозили якомога більше пасажирів з інших країн», — констатував віце-прем’єр.

Він також зазначив, що, відповідно до затвердженого фінансового плану «Украероруху», до цього часу зниження кількості польотів територією Україну становить 60%.

Читайте також: Квіташвілі обіцяє, що реформована медицина не буде платноюзагрузка...

Читайте також

Коментарі