У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується дощова погода, подекуди з грозою. Місцями у східних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +9…+21 градус, удень +17…+28. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-східний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощова погода з грозою. Вночі градусники покажуть до +11…+16, удень температура – від +20 до +23 градусів. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У південних областях – хмарно з проясненнями, в регіоні буде переважати дощова погода з грозою. Вночі стовпчики термометрів покажуть +14…+21 градус, удень повітря прогріється до +23…+27. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с.

У Криму прогнозується мінлива хмарність. На півострові можливий дощ з грозою. У Ялті, Феодосії, Керчі опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +15…+21 градуса. Денна температура повітря становитиме від +24 до +28. Вітер західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 2-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде дощова погода з грозою. У Донецькій області переважно без опадів. Уночі температура повітря +12…+19 градусів, денна становитиме +18…+26. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону очікується дощова погода з грозою. Температура повітря вночі знизиться до +9…+15 градусів, удень стовпчики покажуть +17…+24. Вітер західний та північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода, в регіоні вдень та ввечері йтиме дощ. Температура повітря вночі до +12…+15, удень – до +19…+21 градуса. Вітер переважно північний, західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні йтиме невеликий дощ, подекуди з грозою. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11…+17 градусів, удень – до +20…+25. Вітер західний та північно-західний, 2-6 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі