«Укрнафта» теж просить про реструктуризацію боргу

«Укрнафта» теж просить про реструктуризацію боргу

З кінця червня 2015 р. Державна фіскальна служби України (ДФС) і ВАТ «Укрнафта» намагаються домовитися про реструктуризацію заборгованості компанії перед бюджетом. Про це йдеться в статті «Розстрочка для «Укрнафти» ціною 1 млрд грн у місяць» на сайті РБК-Україна.

Як уточнили джерела агентства в ДФС, мова йде про розстрочення більше 6 млрд грн, зокрема, податку на прибуток, ПДВ і ренти. «Укрнафта» пропонує реструктуризувати борги до кінця року. У ГФС готові до реструктуризації на кілька місяців. Домовленості можуть бути досягнуті протягом декількох тижнів, уточнив високопоставлений співрозмовник РБК-Україна в ДФС.

В «Укрнафті» також побічно підтвердили факт переговорів, але подробиць не розголошують. «Як домовимося, тоді і розповімо», — сказав виконавчий директор компанії Володимир Пустоваров.

Читайте також: В Україні монополізовано 42% ринків — АМКУ

Якщо сторони погодяться з умовами реструктуризації, «Укрнафті» доведеться щомісяця погашати понад 1 млрд грн боргу.

За даними ДФС, на 1 січня платникам була розстрочена сплата боргу в обсязі 79,9 млн грн. На 1 липня ця сума склала 365,7 млн грн.

Як повідомляв раніше голова правління ПАТ «Укрнафта» Пітер Ванхеке, борг ПАТ «Укрнафта» перед державним бюджетом становить 3,7 млрд грн.

Читайте також: Абромавичус стверджує, що в Україні стабілізувався курс валютзагрузка...

Читайте також

Коментарі