Експерти міжнародного аналітичного центру «Атлантична Рада» представили в Києві докази присутності російських військ на тимчасово окупованій території Донбасу, — повідомляє Радіо Свобода.

Більше півсотні доказів зібрано в збірнику під назвою «Ховаються на виду: війна Путіна в Україні«.

«Ми використовували інформацію з соціальних мереж, які російські солдати використовують досить активно і фотографують себе на тлі військової техніки з символікою армії Росії. Досить часто бійці роблять фотографії в тих місцях, де вони дислокуються. Також ми звертаємося до супутникових знімків і картами, що має Google, щоб уточнити місце розташування росіян на Донбасі», — зазначив американський фахівець Елліот Хіггінс.

За підрахунком експертів, на території України і вздовж її кордону кількість російських військових зростає і зараз перевищила 50 тисяч чоловік.

«Атлантична Рада» також повідомила, що має факти збільшення кількості російських військових на кордонах з державами — членами ЄС і НАТО на Сході Європи.

Сьогодні експерти «Атлантичної ради» представлять дослідження у Верховній Раді України, раніше його представляли у Вашингтоні.

«Атлантична рада» — міжнародний аналітичний і дослідний центр зі штаб-квартирою в США. Експерти центру від початку військової агресії Росії збирають докази присутності військ РФ на території України.загрузка...

Читайте також

Коментарі