«Київпастранс» створив власну спеціалізовану СТО

«Київпастранс» створив власну спеціалізовану СТО

З липня 2015 року КП «Київпастранс» організувало власну спеціалізовану станцію технічного обслуговування, завдяки чому стало можливим розпочати процес відновлення автобусного парку комунального підприємства, передає прес-служба КП.

Як вказано, завдяки кредиту ЄБРР з 2012 року було суттєво оновлено автобусний парк сучасними автобусами, які комплектуються сучасними системами відомих європейських виробників. Різке подорожчання пального, несвоєчасне вирішення питання тарифу на послуги з перевезення пасажирів та зростання цін на запасні частини, витратні матеріали позначилися на несвоєчасному обслуговуванні рухомого складу.

Як зазначають у комунальному підприємстві, після вирішення питання тарифу на послуги з перевезення пасажирів та завдяки реструктуризації «Київпастрансу», під час якого було відновлено спеціалізовану Станцію технічного обслуговування автобусів, на виробничих площинах здійснюється відновлення рухомого складу. Ідеться про ТО-2, під час якого проводиться діагностика технічного стану автобусів, поточні ремонти двигунів та поглиблені ремонти кузовів автобусів підприємства.

Наразі уже виконані ремонти близько 400 одиниць рухомого складу, який працює в звичайному режимі роботи. Відповідно до програми ремонтів (ТО-1), розробленої та затвердженої на підприємстві, включено до графіку відновлень увесь рухомий склад, який цього потребує. Щомісяця передбачені ремонти ТО-2 – діагностування технічного стану автобусів в обсязі 100 одиниць, поточні ремонти двигунів у кількості 7 одиниць, КПП, задніх мостів та поглиблені ремонти, до яких входить і антикорозійне покриття та фарбування кузова, у кількості 10 одиниць рухомого складу.

Для належного підтримання санітарного стану рухомого складу, організовано 16 бригад, які в міжпіковий час проводять поточне прибирання салонів. Щомісяця заплановано генеральне прибирання з використанням хімічних засобів та спеціалізованого миючого обладнання.

Читайте також: У «Київпастранса» тепер свої «симпатичні поліцейські»загрузка...

Читайте також

Коментарі