У російських школах та ВНЗ заборонили Facebook і Twitter

У російських школах та ВНЗ заборонили Facebook і Twitter

Міністерство освіти Саратовської області Росії заборонило у школах та ВНЗ більшість популярних інтернет-сервісів: електронну пошту від Google, Yahoo, MSN і AOL, соцмережі Twitter, Facebook і Instagram, інтернет-месенджер WhatsApp. Про це повідомляє російське видання «Комерсант«.

«В цілях збереження конфіденційності інформації, призначеної для службового користування, від витоків забороняється використовувати в діяльності установ продукти і послуги іноземних інтернет-компаній»,— йдеться у листі міністерства освіти Саратовської області, розісланому напередодні у школи та ВНЗ.
Школам і ВНЗ наказано перейти на російські аналоги цих сервісів. Експерти дивуються, які конфіденційні дані можуть бути в освітніх установ, і пов’язують завзяття саратовських чиновників із заявою президента Володимира Путіна про «іноземні фонди, які шарять у школах «.

Представникам навчальних закладів «не рекомендується розміщувати свої сторінки і сховища даних на британських, німецьких і українських сайтах, а також «у доменних зонах .com, .net, .org і подібним».

У міністерстві освіти Саратовської області підтвердили справжність документа, пояснивши, що заборона не поширюється на приватне життя працівників установ і обмін інформацією в особистих цілях».

Читайте також: Грецькі музеї можуть закритися через брак фінансування

 загрузка...

Читайте також