Вчора, 10 липня, невідомі спробували викрасти демонтовані мікроавтобуси, у яких продавали шаурму. Це сталося на території КП «Київблагоустрій», за адресою вул. Краснова, 25, де і розміщувались ці автобуси.

Про ситуацію на своїй сторінці у Фейсбук написав директор комунального підприємства Іван Кліпа.

За його словами представники так званого «малого бізнесу» спочатку зібрались на акцію протесту. Але зовсім скоро почали ламати ворота, за якими знаходились мікроавтобуси. На так звану «акцію» викликали міліцію, що затримала злісних учасників.

«Вседозволеність породжує безкарність. Півтора роки міліція утримувалася від обгрунтованого застосування сили, чим активно користувалися бариги, що гордо називають себе «дрібним бізнесом»: наймали тітушек, блокували демонтажі, перекривали дороги, вимагали преференцій … Сьогодні їх «псевдо акція» почалася поламаними воротами у нас на майданчику (Краснова 25), угоном демонтованих шаурмят, а закінчилася у Святошинському РВВС», — написав він.

«Ваш час закінчився: вам плювати на городян, на їх комфорт і безпеку, на естетику і чистоту міста — бабло затьмарило голову. А нам не плювати на столицю, ми її любимо і робимо краще! Прибираємо МАФи-будки, шаурмятні і говнокофемашини з ще більшою інтенсивністю. P.s. Окреме велике спасибі керівництву ГУВС і Святошинського райвідділу за адекватну і жорстку реакцію», — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі