Віталій Кличко нагородив кращі сім’ї Києва

Віталій Кличко нагородив кращі сім’ї Києва

Мер Києва Віталій Кличко нагородив кращі сім’ї Києва з нагоди Всеукраїнського дня родини. «Я хочу привітати переможців міського конкурсу «Сім’я року». Сім’я — це найголовніше, це найближчі і найрідніші люди, які, незважаючи на всі наші злети і падіння, завжди будуть поруч. Жодна родина не може існувати без любові, поваги та допомоги один одному», — зазначив Віталій Кличко.

Він подякував батькам і матерям за витримку, віру в себе та у свої сили, віру в свою країну і добре виховання своїх дітей — чесними, порядними людьми, патріотами України. «Тут є пари, які прожили разом 50 років. Це серйозний іспит. У наступному році у мене буде 20 років подружнього життя з дружиною. Відверто хочу сказати — це непроста справа, — пожартував Київський міський голова. — Я хочу подякувати одиноким батькам за гідне виховання дітей і батькам багатодітних родин. Миру вам, злагоди, добробуту, щастя та міцних родинних стосунків!» — сказав мер Києва.

Віталій Кличко вручив дипломи голови КМДА та премії Київського міського голови переможцям міського конкурсу «Сім’я року», одиноким батькам та матерям, які самі виховують дітей і сім’ям-ювілярам, які прожили в шлюбі 50 і більше років.загрузка...

Читайте також

Коментарі