Напередодні важливого засідання одного з керівників «Нафтогазу» побили бітами

Напередодні важливого засідання одного з керівників «Нафтогазу» побили бітами

Одного з керівників «Нафтогазу», члена наглядової ради «Укрнафти» побили неподалік від його дому. Троє невідомих були озброєні бітами. Про це повідомляє Укрінформ.

Про побиття Петра Столяра написав у Фейсбуці виконавчий директор «Нафтогазу» Андрій Пасішник.

image

«Це мабуть таке запрошення у ВІНК від Ігоря Валерійовича. Сподіваюсь на миттєву реакцію з боку правоохоронних органів», — додав Пасішник, зауваживши, що побитий Столяр відомий своєю принциповою позицією по відстоюванню державних інтересів, — той самий, котрому Коломойський казав «рамси попутав».

До розміщеного трохи пізніше допису Пасішник додав скан запрошення на участь у засіданні наглядової ради ПАТ «Укрнафта», яке має відбутися 17 липня. «Вчора вранці дане запрошення було розіслано членам Наглядової ради від групи Приват. – Додав Пасішник. — Склад Наглядової ради 11 осіб, з яких 6 — представники НАКу і 5 — представники міноритаріїв». Кворум — 6 голосів. Якщо «нейтралізувати» одного з членів Наглядової ради від Нафтогазу — проведення зборів буде зірвано, — вважає виконавчий директор Нафтогазу .

image

У наведеному документі серед запрошених осіб дійсно значиться Коломойський Ігор Валерійович.

image

До цього Пасішник додав: «Нагадую, в числі питань зміни приватівського менеджменту на державний. Висновки робіть самі кому це вигідно».загрузка...

Читайте також