Активісти провели рейд у аптеці, що торгує наркотичними речовинами

Активісти провели рейд у аптеці, що торгує наркотичними речовинами

Представники Об’єднання СИНДИКАТ повідомили, що до них звернулися місцеві мешканці Дніпровського району зі скаргою на аптеку, де регулярно наркомани прямо в приміщенні вживають таблетки з кодеїном.

Як виявилося, в даній аптеці продають без рецепту препарати, що містять опіумний наркотик кодеїн, зокрема кодтерпін та кодепсин.

Активісти зробили закупку препарату та провели там рейд.

«Як тільки ми увійшли до аптеки, туди одразу приїхав «дах»,  побачивши журналістів, активістів та велику кількість місцевих, деяким з яких увірвався терпець,  він поїхав» — каже лідер організації Євген Чепелянський.

За його словами погром в аптеці — це реакція місцевих мешканців на безаконня. Чепелянський розповів, що  у активістів відбувся конфлікт з представниками міліції, які одразу приїхали туд з автоматами та заблокували його.

«Старший прапорщик Гірник Микола Миколайович — частий гість цього закладу та приятель аптекарів-наркоторгівців, втік одразу, коли приїхала слідчо-оперативна група. Ми не залишемо його злочинну поведінку без нашої пристальної уваги» — підсумував він.загрузка...

Читайте також

Коментарі