Медведєв-президент може перетворити Росію на квазі державу — Пономарьов

Медведєв-президент може перетворити Росію на квазі державу — Пономарьов

Якщо наступним президентом Росії стане чинний прем’єр-міністр Дмитро Медведєв, він може ще більше розгойдати ситуацію.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту ТСН Наталці Пісні заявив депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

«Медведєв ситуацію втримати не зможе. Більше того, він буде на істериці — його все принижували протягом усіх цих років. Він вважається відіграної фігурою. І досі принижують. І він буде намагатися помститися, якщо стане президентом. Його оточення намагатиметься помститися. Оточення точно не дасть йому можливості забути всі ці образи. І дружина не дасть можливості забути образи. І якщо це почне відбуватися, то додатково розгойдає ситуацію», — наголосив російський депутат.

Водночас він спрогнозував, що після цього Росія може перетворитися на Новоросію.

«Це можуть бути гойдалки, які підуть у бік перетворення Росії на велику Новоросію. Це мобілізований, пасіонарний, озброєний, з палаючими очима загін. Якщо Ви вважаєте, що люди, які воюють в «ДНР», «ЛНР» — прихильники Путіна, Ви помиляєтеся. Вони — не прихильники Путіна. Вони у більшій частині були на Болотній площі, а не на Поклонній», — запевнив Пономарьов, зазначивши, що вони беруть участь у війні на Донбасі, бо вважають, що воюють за праву справу.

Однак, за словами політика, у разі будь-якого зречення Путіна, згідно з Конституцією РФ, президентом стане саме Медведєв.

«Шансів — відсотків 80″, — сказав Пономарьов.загрузка...

Читайте також