Іран закликає до боротьби з екстремізмом

Міністр закордонних справ Ірану Могаммад Джавад Заріф закликав укласти ядерну угоду і спільно боротися з екстремізмом.

Повідомляє "Радіо Свобода".

У статті для британського ділового видання Financial Times, Заріф заявив, що Іран "готовий укласти справедливу і зважену домовленість і готовий відкрити нові горизонти в тому, щоб давати відповіді на спільні виклики значно більшого масштабу".

Серед спільних викликів він назвав "дедалі брутальніший екстремізм, що заполонює серце Близького Сходу і навіть простягає руки до Європи".

Водночас, говорячи про ядерні переговори, міністр наголосив, що їхні учасники «мають зробити критично важливий вибір між згодою і примусом».

За словами дипломатів, Іран несподівано висунув низку нових умов: вимога негайно зняти всі санкції відразу після підписання угоди про його ядерну програму, а також його категоричну відмову заморожувати на тривалий час свої ядерні дослідження й розвиток технологій у галузях, що можуть сприяти створенню ядерної зброї, і вільно допускати міжнародних інспекторів ООН на іранські ядерні об’єкти, що є водночас військовими.

У світі непокояться, що Іран під прикриттям мирної ядерної програми може намагатися чи міг намагатися раніше таємно створити ядерну зброю. Тегеран заперечує ці звинувачення.

Читайте також:  Зняття нафтового ембарго з Ірану: Наслідки для України та світу

Рекомендуємо прочитати

Балчун хочет сделать из вокзалов торговые центры

ПАО "Укрзализныця" планирует повысить свои доходы за счет использования вокзалов и привокзальных территорий в коммерческих целях....

Це може бути цікавим

Антитела показали Киеву "Солнце"

Музыканты открыли концерт песнями из альбома "Солнце"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Командиры боевиков "ЛДНР" заставляют их круглосуточно рыть окопы

Командиры боевиков на Донбассе заставляют их круглосуточно рыть окопы....