Бойовик Захарченко нарешті «закінчив» навчання

Бойовик Захарченко нарешті «закінчив» навчання

В кінці червня 2015 року, керівництвом «Донбаської юридичної академії «ДНР» на ім’я «глави республіки» Захарченко були оформлені документи про здачу ним іспитів «на відмінно» за спеціальністю «правознавство» з наступним оформленням останньому диплома магістра. Про це пише блогер на «Острові».

«Останнім часом так звані «керівники» освіти»ДНР» поширюють в місцевих ЗМІ інформацію про те, що вузи республіки ось-ось почнуть видавати «російські дипломи», «подвійні дипломи», «власні дипломи» та інші «довідки» про проходження курсів. При цьому вони усвідомлюють, що навіть переконані «республіканці» вже не вірять у те, що ці дипломи будуть визнані в усіх країнах світу, в т.ч і РФ. Тому їм нічого не залишається, як в сформовані черговий жахливу ситуацію, продовжувати «годувати» обіцянками і так обманутий народ», — написав Максим Журналов.

Вірогідно, присвоєнням т.зв. «Главі «Республіки» диплома донецького «ВНЗ», вожді «ДНР» вирішили хоч трохи підняти «престиж закладу» — дивіться, мовляв, хто у нас диплом отримав.

Читайте також: Прокуратура планує апеляцію у справі екс-ректора Мельниказагрузка...

Читайте також