Захарченко: Ми заманюємо ВСУ в пастку під Широкиним

Захарченко: Ми заманюємо ВСУ в пастку під Широкиним

Захарченко заявив, що Широкине — пастка для сил АТО після відводу формувань «ДНР» на укріплену висоту в районі селища.

Захарченко в інтерв’ю журналістам «ПРТ» заявив, що з першого дня, як він став «главою держави», вважає що «ДНР» для нього — це вся територія в адміністративному кордоні Донецької області. І Слов’янськ, і Краматорськ, та Красноармійськ, та Костянтинівка, і Маріуполь — всі міста «ДНР», — заявив Захарченко, передає 62.ua.

Він повідомив, що іншого бачення у нього не було і немає.

На питання, чи немає побоювання, що територія Широкиного стане плацдармом для силовиків України після відводу з селища підрозділів «ДНР», Захарченко відповів, що це не плацдарм, а пастка.

Захарченко підкреслив: «Рельєф місцевості в Широкиному — це низина, є дві панівні висоти, яку з одного боку тримає Україну, з іншого боку тримаємо ми. Ми відійшли на пануючу висоту. Тому це може бути пасткою в такому випадку, а не плацдармом. Ні, не боюся, складний рельєф місцевості, з одного боку, добре підготовлені позиції, тому ці півтора кілометра нічого в тактичному питанні не вирішують, але в політичному вирішують багато».

Таким чином, Захарченко підтвердив, що відведення військ «ДНР» на укріплені позиції панівної висоти в районі Широкиного  — політичний хід напередодні початку мінських зустрічей з врегулювання української кризи, які почалися 7 липня.загрузка...

Читайте також