Укравтодор ліквідовано

Укравтодор ліквідовано

У середу, 8 липня, уряд прийняв рішення про ліквідацію ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (Укравтодор). Про це на нараді з головами обласних, Київської міської державних адміністрацій в Одесі повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, передає Укрінформ.

«Сьогодні на Кабінеті Міністрів прийнято рішення про ліквідацію ПАТ «ДАК Україна» (ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». — Авт.). Це фінальна крапочка в процесі прописання дорожньої карти: яким чином ми реформуємо систему Укравтодору, яким чином передамо експлуатаційні можливості на місця, яким чином будемо фінансувати дорожнє будівництво», — сказав Пивоварський.

Міністр підкреслив, що потрібно відходити від практики ямкового ремонту доріг, спрямовуючи ці кошти на капітальний ремонт та відбудову доріг.

Читайте також: В АКБ почали відбір детективів

«Сьогодні нам видали 1,7 млрд грн, це приблизно 5-7% від того, що треба, аби ямковість вкрити по країні», — сказав Пивоварський.

Урядовець наголосив, що сьогодні в пріоритеті  планування ремонтних робіт на 5-7 років, а одним із найголовніших завдань є ремонт дороги Одеса — Рені.

«Це є транс’європейський коридор, по якому нині неможливо возити продукцію. Неможливо возити товари з порту в порт, тому що дороги фактично немає. Несистемне фінансування призвело до того, що дорога фактично зруйнована», — наголосив Пивоварський.

Читайте також: Кличко: Київ уклав інвестиційних угод на 1 млрд грнзагрузка...

Читайте також