Суд залишив кінотеатр «Зоряний» завгоспу Януковича

Прокуратура не змогла витребувати у комунальну власність будинок кінотеатру по вул. Московській, 31/33 у м. Києві, що належать ТОВ «Кіноцентр «Зоряний». Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 1 липня, пишуть Наші Гроші.

Кінотеатр площею 4284 кв м був приватизований ТОВ «Кіноцентр «Зоряний» у 2003 році. За умовами договору купівлі-продажу новий власник зобов’язався зберігати профіль основної діяльності комплексу (демонстрація фільмів) протягом п’яти років. У разі порушення умов договору він міг бути розірваний, а приміщення підлягали поверненню.

На суді прокурор стверджував, що новий власник не дотримувався профілю використання приміщення. Зокрема, йдеться про періоди з квітня 2004 року по лютий 2005 року і з серпня 2007 року по серпень 2008 року.

Читайте також: Суд заарештував заступника прокурора Київщини

У 2005 році директор кіноцентру «Зоряний» надіслав у Фонд держмайна заяву, в якій зіслався на проведення в будинку ремонту і підготовки до відкриття.

Результати перевірки 2008 року були скасовані у судовому порядку. Суд встановив, що строк зобов’язань власника щодо збереження профілю приміщення закінчився ще в липні 2008 року, а перевірка проводилась аж у грудні 2008 року, відтак Фонду держмайна діяв із перевищенням повноважень.

Госпсуд м.Києва і Київський апеляційний госпсуд позов прокуратури не задовольнили. Вищий госпсуд залишив в силі судові рішення попередніх інстанцій.

Читайте також: Суд заарештував сина судді Чернушенка з заставою у 6 млн грн

Директором ТОВ «Кіноцентр «Зоряний» у 2003-2006 рр. був Андрій Кравець, екс-голова Державного управління справами (2010- лютий 2014 рр.), член Партії Регіонів, прозваний у пресі «завгоспом Януковича». З 2006 року і до початку лютого 2015 року директором «Кіноцентру «Зоряний» значилась дружина Кравця – Марина Пелих.

Після продажу в кінотеатрі «Зоряний» проводились з’їзди і наради Партії Регіонів, в приміщеннях першого поверху працюють ресторани.

Офіційні власники ТОВ «Кіноцентр «Зоряний» неодноразово змінювались, але ними, як правило, значились вихідці з Донецької області і донецькі компанії. В останні роки співзасновником фірми значився донеччанин В’ячеслав Білан і ТОВ «Українська Міжрегіональна Інвестиційна Група». Остання була зареєстрована на панамський офшор «Джетлі Менеджмент Корп.». Сьогодні «УМІГ» записана на «Lilydessa Investments LTD» (Кіпр) і «Saphire Investments LTD» (Сполучене королівство).

У 2014 році ТОВ «Кіноцентр «Зоряний» переоформили на белізький офшор «Sabik Ltd».

Читайте також: Голова Державіаслужби поскаржився на Саакашвілі в ГПУ і вимагає 1 млн грн

Рекомендуємо прочитати

Сучасне кріпацтво. На Полтавщині агрофірма цинічно порушує права вагітних працівниць

Жінкам пропонують або робити аборт, або звільнятись за власним бажанням....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Проезд с Троещины на Петровку парализовала масштабная пробка

Сегодня, 26 апреля, утром затруднено движение на проспекте Бандеры в направлении Куреневки....