Стара валюта Зімбабве також «в ходу» у Луганську

Стара валюта Зімбабве також «в ходу» у Луганську

Поліція Луганська затримала дівчину, яка замість євро розплатилася в магазині валютою Зімбабве, що давно вийшла з обігу,  з домальованими на ній словами «євро» і зірками.

Про це повідомив сепаратистський «ЛуганскІнформЦентр» з посиланням на прес-службу «МВС «ЛНР».

«Директор супермаркету «Народний», розташованого в кварталі 50 років Жовтня, повідомила в чергову частину МВС про те, що невідома на одній з кас розплатилася фальшивою купюрою номіналом п’ятсот євро. В ході оперативно-розшукових заходів співробітниками Жовтневого райвідділу, злочин було розкрито протягом доби, вилучені речові докази, зловмисники дали свідчення і в даний час знаходяться в слідчому відділі Жовтневого РВВС», — цитує прес-служба «МВС «ЛНР» одного з дільничних інспекторів Жовтневого районного відділу поліції.

Інспектор розповів, що 19-річна затримана, за її словами, знайшла банкноту на орендованій квартирі, і вирішила перевірити її справжність. В обмінному пункті їй сказали, що це банкнота в 500 доларів Республіки Зімбабве, на якій хтось домалював зірки і слово «євро».

«Сама затримана каже, що відмінності були очевидні, але це її не зупинило, і вона вирішила випробувати удачу безпосередньо в магазині на касі, з чим успішно впоралася — розплатилася банкнотою і навіть здачу отримала», — говорить дільничний.

Читайте також: У Миколаєві замінували телевежу і вивісили прапор «Новоросії»загрузка...

Читайте також