Генеральний штаб залучив блогерів до реконструкції подій липня 2014, пов’язаних із втечею Стрєлкова-Гіркіна зі Слов’янська і заходом колони в Донецьк. Про це повідомив блогер Serg Marco із проханням очевидцям — поділитися побаченим і до небайдужих — сформулювати питання до ГШ.

«Загалом сьогодні я був ГШ. І ось з якого приводу. У ГШ не витримали і вирішили піти назустріч і розкрити карти над Слов’янськом, відповівши на питання. Задавайте все, що вас цікавить. Бажано не загалом, а конкретно, якщо звідкись наприклад їхали бойові машини і по них не стріляли — то звідки і куди, по якій дорозі. Якщо сепарів пропустили через наші блокпости — то через якісь блокпости конкретно. Але здорові питання «в загальному» втім теж вітаються. Головне щоб на них можна було дати чітку не двозначну відповідь.

Задавайте питання, хлопці. На них обіцяють відповісти.

У підсумку, ми повинні будемо отримати наступний матеріал:

1) Хронологію подій, розміщення блокпостів, вогневих рубежів, загальної ситуації в «день втечі». У разі достовірності — глянути в документи і з’ясувати по ним де коли і хто стояв. Документи готові надати.

Паралельно, редактор «ПиМ» Антон Швець, який сам з Донецька і витратив свій час на те, щоб відновити хронологію подій по сепарским джерелам, дасть інфо від сепарів, як вони тоді виходили. Так, він знає людей, що звідти виходили. І вони йому розкрили свою версію. Вже. Обидві версії будуть викладені в єдиний матеріал.

2) Будуть дані відповіді на адекватні питання, які тут будуть викладені. Більше того, ці питання просять здавати саме в блогосфері, щоб там чогось не упустили.

Я не знаю, чи дасть цей матеріал досить переглядів, щоб закрити питання. Але те що сьогодні ГШ зробив такий хід конем (несподіваний для мене) — як на мене, це плюс. Так як закритість нашого Генштабу дає дуже багато непотрібних пересудів і спотворень. Пора б уже починати спілкуватися з народом.

Також обіцяють відкрити карти над Дебальцевим, Іловайськом та Іл-76», — написав блогер.

Читайте також: На Донбасі перебуває близько дев’яти тисяч військовослужбовців РФ — Селезньовзагрузка...

Читайте також