Саакашвілі порівняв звільненого голову Державіаслужби з героєм роману «Золоте теля»

Саакашвілі порівняв звільненого голову Державіаслужби з героєм роману «Золоте теля»

Саакашвілі з гумором відреагував на заяву звільненого голови Державіаслужби Антонюка, та порівняв його з літературним героєм Паніковським.

«Колишній голова Державіаслужи подав на мене позов, заявивши, що я йому заподіяв збитків на 1 мільйон гривень через його незнаходженні на посаді, з заробітньою платнею в 5 тис гривень», — заявив він на своїй Facebook-сторінці.

«Він як відомий одеський літературний герой Паніковський, вимагає у мене мільйон. Мене тільки цікавить, цей збиток він поніс за хвилину, за день, за тиждень, за місяць або за рік?» — написав одеський губернатор.

Нагадаємо, що 26 червня голова одеської ОДА Михеїл розкритикував голову Державіаслужби через прийняті рішення про розподіл рейсів між авіакомпаніями, і дії в інтересах олігарха Ігоря Коломойського та його авіакомпанії МАУ.

1 липня Кабмін відсторонив Антонюка від посади, який у відповідь написав заяву на ім’я генпрокурора Віктора Шокіна із прохання провести відповідне розслідування у зв’язку з незаконним відстороненням себе від посади через неправомірні дії Саакашвілі.

Читайте також: Голова Державіаслужби поскаржився на Саакашвілі в ГПУ і вимагає 1 млн грнзагрузка...

Читайте також

Коментарі