Представник ОБСЄ оббрехав ВСУ перед селянами — волонтер

Представник ОБСЄ оббрехав ВСУ перед селянами — волонтер

Волонтер з Маріуполя повідомила, що представник ОБСЄ озвучив занадто неоднозначний висновок з приводу обстрілу в районі Саханки.

Волонтер Галина Одноріг повідомила на своїй сторінці у «Фейсбук» про те, що стала свідком, як і які висновки робив представник ОБСЄ 3 липня.

У селищі Бердянське Галина перебувала поруч з представником ОБСЄ в момент, коли стали чутні розриви в районі села Саханка.

Вчера стою в пос Бердянское ,рядом со мной представитель ОБСЕ ,слышим разрывы , это в то время ,когда все кричат о том ,…

Posted by Маша Украинская on 4 Июль 2015 г.

Волонтер пише:

«До мене повертається ОБСЄшник і наш діалог:

— «Чуєте? Це українська армія стріляє».
— «З чого ви взяли?»
— «Немає віддачі»
— «А може це ДНРівці розгорнули зброю в інший бік і луплять з Саханки по Гнутовому?»

Дивиться на мене і починає міркувати, що я теж як то трохи в темі, на відміну від місцевих жителів, поруч з якими він це коментував!

Якщо вони роблять свої звіти на підставі таких «доказів», то взагалі про що ще можна говорити?
Я якось в шоці досі! Це представник міжнародної місії робить свій висновок тільки по тому, що він чує, в присутності жителів села».

У звіті за 3 липня, опублікованому на сайті місії ОБСЄ наголошується, що з точки спостереження, розташованої біля Широкино (20 км на схід від Маріуполя) спостерігачі почули дев’ять мінометних залпів і кілька черг з великокаліберного кулемета. Постріли здійснювались з контрольованого Україною Бердянського (2 км на південний захід Широкиного), пізніше пролунали вісім вибухів на великій відстані.загрузка...

Читайте також

Коментарі