У «ЛНР» бойовикам наказали носити дві георгіївські стрічки — на нозі і на руці. Нововведення зроблено кадровими російськими військовими, що намагаються створити велику найману армію за зразком Придністров’я, Абхазії, Осетії.

Про це написав журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов в ФБ.

Фото с маневров российских наемников из «армейского корпуса «ЛНР» в районе Луганска. Противник пытается повысить боеспос…

Posted by Юрий Бутусов on 5 Июль 2015 г.

«Фото з маневрів російських найманців з «армійського корпусу «ЛНР» в районі Луганська. Противник намагається підвищити боєздатність частин найманців. Йдуть спроби створити армійську організацію — все управління на вищому рівні в руках «відпускників» — діючих офіцерів збройних сил Росії. Намагаються налагодити бойову підготовку банд поблизу лінії фронту, і наростити чисельність — на окупованій території поголовна мобілізація. Зверніть увагу — на всіх стандартна російська військова екіпіровка, ознака масових поставок спорядження з РФ. Росія налагодила виплати «зарплати» для бандитів, тому що постійне відволікання на грабежі і на особисті питання знижувало керованість з боку командування.

Одне з нововведень зроблено явно якимось кадровим російським генералом — щоб домогтися однаковості у формі і носінні знаків розрізнення, і для стандартної швидкої ідентифікації своїх військовослужбовців, в «ЛНР» наказали носити дві георгіївські стрічки — на нозі і на руці, горизонтально розташовані, пришиті або одягнені на гумці. Дрібниця, але цікаво … Намагаються створити велику найману армію за зразком Придністров’я, Абхазії, Осетії, хоча очевидно, що людських ресурсів для укомплектування цих армій солдатами і молодшими офіцерами у супротивника немає.

Окупована територія утримується бандитами, насамперед, через загрозу вторгнення і прямої участі підрозділів російської армії. Але вони готуються до війни, і поповнюють запаси гарматного м’яса», — написав Бутусов.загрузка...

Читайте також

Коментарі