Як впізнати бойовика "ЛНР"? - По георгіївській стрічці на нозі

У «ЛНР» бойовикам наказали носити дві георгіївські стрічки - на нозі і на руці. Нововведення зроблено кадровими російськими військовими, що намагаються створити велику найману армію за зразком Придністров'я, Абхазії, Осетії.

Про це написав журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов в ФБ.

Фото с маневров российских наемников из "армейского корпуса "ЛНР" в районе Луганска. Противник пытается повысить боеспос... Posted by Юрий Бутусов on 5 Июль 2015 г.

"Фото з маневрів російських найманців з "армійського корпусу "ЛНР" в районі Луганська. Противник намагається підвищити боєздатність частин найманців. Йдуть спроби створити армійську організацію - все управління на вищому рівні в руках "відпускників" - діючих офіцерів збройних сил Росії. Намагаються налагодити бойову підготовку банд поблизу лінії фронту, і наростити чисельність - на окупованій території поголовна мобілізація. Зверніть увагу - на всіх стандартна російська військова екіпіровка, ознака масових поставок спорядження з РФ. Росія налагодила виплати "зарплати" для бандитів, тому що постійне відволікання на грабежі і на особисті питання знижувало керованість з боку командування.

Одне з нововведень зроблено явно якимось кадровим російським генералом - щоб домогтися однаковості у формі і носінні знаків розрізнення, і для стандартної швидкої ідентифікації своїх військовослужбовців, в "ЛНР" наказали носити дві георгіївські стрічки - на нозі і на руці, горизонтально розташовані, пришиті або одягнені на гумці. Дрібниця, але цікаво ... Намагаються створити велику найману армію за зразком Придністров'я, Абхазії, Осетії, хоча очевидно, що людських ресурсів для укомплектування цих армій солдатами і молодшими офіцерами у супротивника немає.

Окупована територія утримується бандитами, насамперед, через загрозу вторгнення і прямої участі підрозділів російської армії. Але вони готуються до війни, і поповнюють запаси гарматного м'яса", - написав Бутусов.

Рекомендуємо прочитати

Україна понесла втрати у зоні АТО

У зоні проведення АТО вранці, 27 липня, загинув український військовий....

Це може бути цікавим

Взрыв дома в Киеве: "Киевгаз" назвал возможные причины

"Киевгаз" сообщил, что возможно взрыв в доме на ул....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Французской компании разрешат торговать газом в Украине

НКРЭКУ планирует выдать дочерней компании французской ENGIE лицензию на право осуществления хоздеятельности по поставке газа на территории Украины....