Плотницький теж захотів виборів — уже призначив дату

Плотницький теж захотів виборів — уже призначив дату

Плотницький призначив проведення виборів голів міст і районів «Луганської Народної Республіки» на 1 листопада 2015 року.

Про це йдеться у заяві керівника «ЛНР», пише сепаратистський «ЛуганськІнформЦентр».

При цьому Плотницький звинуватив Україну в недотриманні Мінських домовленостей, оскільки Україна не погодила з «республіками бойовиків» Закон «Про місцеві вибори».

«Луганська Народна Республіка» виступає за неухильне виконання Мінських угод. Україна в односторонньому порядку приймає Закон «Про місцеві вибори», не погодивши його з «ЛНР» і «ДНР», зміст якого суперечить букві і духу Мінських угод», — підкреслив він.

«Виходячи з цього ми починаємо в односторонньому порядку реалізацію Мінських угод в частині проведення місцевих виборів в» ЛНР «. Призначаю проведення виборів голів міст і районів в» Луганської Народній Республіці «на 1 листопада 2015 року», — заявив Плотницький.

При цьому він доручив усім органам влади розпочати підготовку до проведення виборів відповідно до законодавства «ЛНР» і «забезпечити доступ і створити всі можливі умови для роботи міжнародних спостерігачів».

Читайте також: Луганські сепаратисти більше не хочуть голосувати за Плотницькогозагрузка...

Читайте також

Коментарі