Гіркін обурюється непослідовності Захарченка і прогнозує його втечу до Росії

Гіркін обурюється непослідовності Захарченка і прогнозує його втечу до Росії

Проект «Новоросія» повністю закритий, а ватажки донецьких і луганських терористів готові втекти до Росії. Про це в інтерв’ю російському виданню «Вільна преса» заявив один з колишніх ватажків терористів «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков), про це пише видання «Гордон».

«Проект «Новоросія» в головах наших московських чиновників повністю закритий, і вони про це не соромляться в кулуарах розмовляти. Від ряду депутатів, від ряду наших чиновників я чув таку фразу: «Проект закритий як неуспішний», — розповів він.

Гіркін також зазначив, що в «ДНР» та «ЛНР» відбуваються внутрішні розбіжності з приводу подальших дій, чим і пояснюється непослідовність заяв їхніх ватажків.

«Захарченко, знаєте, починає вранці за здравіє, закінчує ввечері за упокій, і навпаки. Вранці він збирається йти до Києва, вдень заявляє, що «республіки» до кордонів (областей) будуть, а ввечері про те, що не проти увійти до складу України. Наступного дня починається спочатку в зворотному порядку. Тобто вони внутрішньо вже погодилися з Мінськом», — вважає колишній ватажок терористів «ДНР».

При цьому він констатував, що в разі перемоги України ватажків терористів «чекає в кращому разі в’язниця», але є й інший варіант — вони втечуть до Росії.

«Я так думаю, що вони про себе вже подбали — запаслись «запасними аеродромами». Де-небудь поруч з Януковичем. Я практично на 100% упевнений, що у випадку, якщо Мінськ буде укладено, то, природно, ні Захарченко, ні Плотницкий на своїх місцях не залишаться. І вони всі будуть у нас на ток-шоу Соловйова періодично з’являтися і розповідати нам, як вони боролися за «Новоросію», — заявив Гіркін.загрузка...

Читайте також