Геращенко спростовує інформацію про втрату патрульними двох пістолетів

Геращенко спростовує інформацію про втрату патрульними двох пістолетів

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко спростовує інформацію про те, що нібито учора нові патрульні встигли загубити два пістолети і попасти в чотири ДТП. Про це він написав у Facebook.

«Інформація про нібито втрату новими патрульними поліцейськими за добу двох пістолетів і потрапляння в чотири ДТП, в тому числі одне з виїздом патрульної машини на зустрічну смугу руху, — нахабна брехня, поширювана ворогами реформ в Україні і за підтримки армії путінських інтернет-тролів», — написав радник міністра.

«Перед тим, як перепощувати повідомлення про нібито загублені пістолети і ДТП за участю патрульних поліцейських — звертайте увагу на особистість авторів таких повідомлень, а також на вказівку обставин пригоди. Якщо обставин, що дозволяють перевірити цю інформацію немає, наприклад, ПІБ свідка події, номери машини, адреси та місцезнаходження події — це явний фейк, запущений недоброзичливцями України», — написав Геращенко.

Нагадаємо, соцмережами шириться інформація, що протягом першого дня роботи столичні патрульні втратили два пістолети і попали в чотири ДТП, серед яких одна — через рух по зустрічній смузі.

Читайте також: Борислав Береза заступився за жінок-поліцейських з ефектними фотосесіямизагрузка...

Читайте також

Коментарі