Під час накриття наркоточки активісти вкрали частину таблеток і техніки

Під час накриття наркоточки активісти вкрали частину таблеток і техніки

На Харківщині активісти з цивільного крила «Східного Корпуса», 15-го батальйону ДУК «Правий сектор» і «Азова» вирішили накрити точку з продажу небезпечних таблеток, яка вже більше п’яти років працює на Салтівці. Про це повідомляє місцеве видання 057.

CJGAV30W8AABwYI

«Тут зібралися представники територіальної громади Московського району. Ми звернулися до міліції і влади з проханням припинити незаконну торгівлю лікарськими препаратами і закрити наркопритон. Зараз ми, згідно з цією заявою чекаємо, коли це буде припинено, і які дії у міліції. Підсумок такий — вона повинна бать закрита», — розповів представник територіальної громади Московського району Ярослав Марченко.

4a3b2a95ff35f82775a24c2995757f57

На автомобілі ГАЗель активісти вирвали решітку, проникли всередину приміщення і виволокли назовні реалізатора Тетяну Кропівкіну, яка жила там, і за документами була її власником.

c8d4fe9cadfb72b488799389a81d5b97

У «аптеці», яка ховалася під вивіскою діагностичного центру, кожен бажаючий міг купити без рецепта медпрепарати і прийняти їх прямо на місці.

74aacdab1c31cb99de449821262ebee7

5bade1ee83e28e61298d8774b2f7da20

Всередині активісти виявили муляжі лікарських засобів на вітрині, зате підсобні приміщення і всілякі тайники були забиті ящиками з препаратами зловживання якими загрожує залежністю.

f57cdecc842ddbe9d8be9453c8357074

Активісти також знайшли в штанях і трусах у жінки близько 10 тисяч гривень виручки, які насильно її змусили з них дістати. Ці гроші склали в коробку і замотали скотчем.

e875a56d2b76eb2e7d1609279b699001

Примітно, що під час цього дійства пропав системний блок, монітор від комп’ютера і принтер, які перебували всередині приміщення. Кропівкіна впевнена, що їх завантажили в ГАЗель і відвезли в невідомому напрямку самі активісти.

«Пропав комп’ютер, монітор, два телефони, у мене відібрали гроші. Ящики з таблетками. Все це повантажили в ГАЗель і вивезли », — розповідає Кропівкіна.

Всі активісти, які брали участь у цій акції, відхрещуються від «примарної» ГАЗелі і заявляють, що не знають кому вона може належати. Мовляв, вона вже стояла там, коли вони підійшли.

«Це не наша газель. Ми коли підійшли, вона вже там була», — розповідає активіст громадянського крила «Східного Корпуса» Олександр.

«Те, що це була не наша ГАЗель — я можу вам сказати з упевненістю на 100%», — заявив комбат 15-го батальйону ДУК «Правий Сектор» Самурай.

Правоохоронці, які працювали не на місці подій, зазначили, що подібні дії можуть обернутися для активістів серйозним тюремним терміном.

Видання повідомляє, що з власних джерел у правоохоронних органах відомо, що Тетяну Кропівкіну вже близько десяти разів притягували до відповідальності за торгівлю медпрепаратами без рецепта.

«Її вже кілька разів штрафували, вона платила гроші і продовжувала торгувати. Так буде й цього разу. Причому всі таблетки, які там знайшли й відвезли до райвідділу, після слідства їй повернуть і вона буде продовжувати ними торгувати. А ось у так званих активістів після цієї акції можуть бути серйозні проблеми. Те, що вони зробили — це тяжкий злочин, і якщо вони сподіваються, що їх зв’язки в міліції цю справу замнуть, то вони глибоко помиляються », — розповіло джерело з числа правоохоронців.

Факт події внесено до ЄРДР за ч.1 ст. 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) ККУ. Максимальна санкція статті — позбавлення волі на строк до 3-х років.

Читайте також: У Харкові затримали наркоділка під час збуту великої партії амфітамінузагрузка...

Читайте також

Коментарі