Бойовики обстріляли Луганську ТЕС і Щастя, 2 жителя поранені

Бойовики обстріляли Луганську ТЕС і Щастя, 2 жителя поранені

Members of the Ukrainian armed forces fire a grenade launcher, following what servicemen said was a shooting attack from the positions of fighters of the separatist self-proclaimed Donetsk People's Republic, in Avdiivka in Donetsk region, Ukraine, June 18, 2015. REUTERS/Maksim Levin TPX IMAGES OF THE DAY

У суботу, 4 липня, бойовики з мінометів обстріляли територію Луганської ТЕС і берегову насосну станцію в Щастя Луганської області. Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в Луганській області.

«З території, яка тимчасово перебуває під контролем» ЛНР «, бойовики з мінометів обстріляли територію Луганської ТЕС і район берегової насосної станції № 1 у м Щастя. В результаті обстрілу осколкові поранення отримали два місцевих жителя 1974 і 1986 р.н. Крім цього , пошкоджений навчальний корпус Луганської ТЕС і непрацюючий трансформатор «, — говоритися в повідомленні.

Внаслідок обстрілів поранення отримали два місцевих жителя, пошкоджений навчальний корпус Луганської ТЕС і непрацюючий трансформатор.

Читайте також: Бойовики накривали запалювальними мінами українських військовиків вночізагрузка...

Читайте також

Коментарі