Росія пригрозила Польщі «негативними наслідками»

Росія пригрозила Польщі «негативними наслідками»

РФ висловила «крайнє обурення» знесенням пам’ятника братства по зброї солдатів Війська Польського та Червоної Армії. Про це повідомляє DT.UA.

В заяві МЗС РФ зазначається, що розглядають рішення польського міста Нова Суль про знесення польсько-радянського пам’ятника «як відверто недружній крок польської сторони як пряме і грубе порушення положень угоди між РФ і Польщі про поховання та місцях пам’яті жертв війн і репресій».

У зв’язку з цим у російському МЗС Польщі заявили, що Варшава повинна нарешті зрозуміти, що «розв’язана в Польщі «війна пам’ятників» загрожує найнегативнішими наслідками, відповідальність за які буде повністю лежати на її ініціаторах».

У свою чергу речник МЗС Польщі Марчін Войцеховські заявив Reuters, що рішення міста Нова Суль не порушує угоду з Росією.

Нагадаємо, пам’ятник братства по зброї солдатів Війська Польського та Червоної Армії в Новій Сулі був зруйнований в кінці червня. Мер міста Вадим Тишкевич тоді заявив, що пам’ятник був «некрасивий, завжди брудний через грубі написи».

«Часи змінилися. Ми виросли. Росіян тут давно немає», — цитує Reuters слова мера польського міста.
Читайте також: Росія розповіла за яких умов використає ядерну зброю
 загрузка...

Читайте також

Коментарі