У столиці відремонтували 22 бювети

У столиці відремонтували 22 бювети

Протягом червня міська влада відновила роботу 22 бюветних комплексів. Ця робота продовжується і протягом наступного місяця ще 11 бюветів буде запущено в роботу. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає перс-служба КМДА.

«У столиці загалом 187 бюветних комплексів. З початку року ми відремонтували 43 бювети, а до кінця місяця ще 11 також будуть запущені в роботу. Загалом на ці потреби місто виділило близько 7 млн грн, адже міський голова Віталій Кличко визначив відновлення мережі бюветів одним із пріоритетних напрямів роботи. Бюветна вода є доступною та якісною альтернативою бутильованій воді. До того, як запустити в роботу бювет, вода в ньому проходить лабораторну перевірку Санітарно-епідеміологічної служби у місті Києві та «Київводоканалу», – сказав Пантелеєв.

Він також повідомив, що за останній тиждень проведені ремонт та заміна насосного обладнання за п’ятьма адресами: вул. Городецького, 8, бульв. Ролана (перетин з вул. Тулузи), Героїв Оборони, 10-12, вул. Наталі Ужвій, 4-Г (четвер), вул. Донця, 2. Там зараз проводиться санітарно-профілактична робота (орієнтовний термін відновлення роботи бюветних комплексів – тиждень).

Він також наголосив, що міська влада влітку відремонтує всі бювети, які можна відновити шляхом локальних робіт, однак у перспективі – ще 34 бювети, для повернення яких в роботу необхідне буріння нових свердловин.

Читайте також: З бювету на вулиці Артема демонтували МАФзагрузка...

Читайте також