У Києві за п’ять років збираються збільшити кількість паркомісць на 100 тисяч

У Києві за п’ять років збираються збільшити кількість паркомісць на 100 тисяч

У столиці цього року планують збільшити кількість місць для паркування на 13 тисяч. Відповідне рішення  «Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київради від 23 червня 2011 року «Про встановлення місцевих податків і зборів в м.Києві та акцизного податку» було прийнято вчора на сесії Київради, передає прес-служба відомства.

Згідно з рішенням, 236 земельних ділянок закріплюються на праві оперативного управління за КП «Київтранспарксервіс» — це збільшення машиномісць, які закріплені за підприємством, на 13 тисяч (з 27 до 40 тис.).

За розробленою Концепції паркувального простору, на кінець 2020 планується збільшити кількість паркомісць у столиці майже на 100 тисяч — з наявних 27 тис. до приблизно 125 тис.

Зараз у Києві налічується 6744 машиномісць на денних парковках і 20 тисяч 508 — на нічних. Їх кількість вже цього року планують збільшити майже вдвічі, що, у свою чергу, збільшить надходження до бюджету з 24,1 млн грн до 45,4 млн грн на рік.

Проектом рішення також передбачено, що з кожного машиномісця буде збиратися 5 грн / день, з яких 4,2 грн зараховуватимуться до міського бюджету як паркувальний збір, а залишок — на потреби КП «Київтранспарксервіс».

Головна мета проекту — висновок парковок з тіні та збільшення надходжень до міськбюджету.

Читайте також: ДАІ буде прибирати машини з тротуарів Хрещатиказагрузка...

Читайте також

Коментарі