Ватажок бойовиків Ходаковський про долю «ДНР»: З Україною, всередині

Ватажок бойовиків Ходаковський про долю «ДНР»: З Україною, всередині

Представник угруповання «ДНР» Олександр Ходаковський прогнозує швидке примирення окупованих районів Донецької області з Україною. Про це він написав у своєму блозі.

«У всіх питання: як буде далі? З Україною, всередині … Зрозуміло, що прийняття Україною змін до Конституції не дає відповіді на поставлені питання, але сфера зовнішньої політики ще не скоро отримає чіткі обриси. На відміну від неї, політика внутрішня більш зрозуміла» , — пише бойовик.

При цьому Ходаковський висловлює невдоволення внутрішньою політикою в Донецьку: «Дуже слабо громадськість залучена в процеси формування нашого політикуму, політтехнологи, запрошені зі сторони бояться народу і намагаються перетворити наш політичний клуб в законсервовану касту».

«Не приведи Господи спорудити тут мильну бульбашку, на зразок Партії Регіонів (навіть ніяково писати з великої літери). Війна буде безперервною. Закінчиться війна фізична — загостриться війна ідеологічна, духовна. Ворог з новою силою, але озброєний більш тонкими методами, рвоне сюди. Він вже готується, хто його зустріне?», — зазначає лідер бойовиків.

Нагадаємо, що  бойовики оголосили про призначення на 18 жовтня «місцевих виборів». Про це сьогодні, 2 липня, повідомляють ресурси сепаратистів.загрузка...

Читайте також

Коментарі