Петербурзькі таксисти вимагають заборонити Uber, GetTaxi та Яндекс.Таксі

Петербурзькі таксисти вимагають заборонити Uber, GetTaxi та Яндекс.Таксі

Некомерційне партнерство «Петербурзьке таксі» звернулося до губернатора Санкт-Петербурга Георгія Полтавченка з проханням відреагувати на ситуацію на ринку легкових перевезень, яку таксисти називають «критичною», передає Російська служба Бі-Бі-Сі.

На думку таксистів, інтернет-додатки Uber, GetTaxi та Яндекс.Таксі наносять збиток ринку, змушуючи таксистів працювати за заниженими цінами. «На сьогоднішній день мінімальні тарифи, встановлені цією «трійкою», можна порівняти з ціною поїздки в громадському транспорті – 50 рублів, 50 рублів і 49 рублів відповідно,» — скаржаться перевізники.

Крім того, асоціація стверджує, що робота цих компаній суперечить закону «про захист конкуренції».

У заяві згадується досвід Франції, де «таксистами були заблоковані основні магістралістолиці та блокована робота аеропортів. У Парижі були спалені кілька сотень автомобілів і пройшли масові безлади. Це викликало необхідність термінової реакції влади (на рівні президента) і заборони сервісу Uber на території Франції».

«У таксомоторному співтоваристві Санкт-Петербурга активно обговорюється досвід Франції і все частіше звучать заклики вчинити так само, щоб домогтися реакції влади, і нам доводиться витрачати велику кількість зусиль, щоб не допустити подібних радикальних проявів у нашому місті» — свідчить відкритий лист.

Читайте також: Знаменитий сервіс таксі Uber планує відкритись в Українізагрузка...

Читайте також