Чиновників-корупціонерів змусять декларувати недобудови

Чиновників-корупціонерів змусять декларувати недобудови

Щоб корупціонери  не ховали свої будинки як недобудови, чиновників треба зобов’язати їх декларувати.

В цьому переконані активісти Громадського люстраційного комітету.

За їх інформацією йдеться про недобудови, що не прийняті до експлуатації, та право власності на які не зареєстроване у встановленому законом порядку.

  — Якщо антикорупційне агенство, чи НАБ, чи журналісти, чи громадськість з’ясують, що таку недобудову хтось з них приховав, їх автоматично треба притягувати до відповідальності за надання недостовірної інформації, — відзначили вони.

Як відомо, таку пропозицію змін до статті 46 Закону «Про запобігання корупції» сьогодні запропонував підтримати антикорупційному комітету Єгор Соболєв, а вже наступного сесійного тижня — має голосувати Рада. Друга важлива зміна, запропонована сьогодні, — зобов’язати декларувати майно, записане на третіх осіб (не обов’язково родичів).

 — Треба вже покласти край цим чиновникам, що мають родичів-друзів мільйонерів, а за декларацією — бідні, мов церковні миші. Разом з цими змінами після відкриття реєстрів рухомого і нерухомого майна матимемо всі інструменти, щоб забезпечити майнову люстрацію і боротьбу з корупціонерами, в якій, окрім громадян та небагатьох нормальних депутатів та держслужбовців, ніхто в цій країні більше не зацікавлений, — додали активісти.загрузка...

Читайте також

Коментарі