Молоді мами повинні працювати - вчені

Дослідники з Гарвардської школи бізнесу представили доповідь, в якій розповіли, чому молоді мами повинні працювати. Вчені вважають, що у працюючих матерів виростають більш успішні дочки і дбайливі сини, передає  Lifter.

У Гарварді виявили статистичні значущі відмінності між тим, яких успіхів досягають діти в дорослому житті, і тим, обидва чи їх батьків ходили щодня на роботу. Дівчатка в сім'ях, де працювали обидва, в цілому більше заробляють і частіше опиняються на керівних посадах. А якщо говорити про хлопчиків, то у працюючих мам сини, коли стають дорослими, більше часу витрачають на догляд за членами сім'ї і на роботу по дому. Як вказано, якщо дитина ходить у дитячий садок, або за нею доглядає бабуся, поки батьки на роботі, то це тільки їй на користь.

Соціологи провели аналіз статистичних даних людей з двох десятків країн, і тенденція була помітна скрізь. Це виключає ймовірність, що загальний результат міг бути випадковим.

Читайте також: Чому жінки залишаються поза політикою — аналіз проблеми

 Кетлін Макгинн, професор Гарвардської школи бізнесу та провідний автор дослідження, говорить, що й сама не очікувала такого результату. Дочки тих мам, які працюють в офісах, у дорослому житті добиваються права керувати людьми в 33% випадків. А у тих, хто працює домогосподаркою або фрілансером на дому, таких дочок - тільки 25%. Перші також заробляють в середньому на $ 5200 в рік більше, ніж другі (В США).

Макгинн вважає, що такий ефект обумовлений різними підходами різних жінок до виховання. Чим більше відповідальності на дитину покладається в дитинстві, тим більше цілеспрямованою і турботливою вона стає, коли у неї з'являється власна сім'я.

"Коли ви йдете вранці на роботу, то допомагаєте своїм дітям усвідомити, що у них в житті буде багато можливостей. Це впливає на їх підсвідоме ставлення до життя", - резюмує Макгинн.

Читайте також: Експерт: Сільські жінки працюють більше ніж будь-коли і залишаються ні з чим

Рекомендуємо прочитати

Искусственный интеллект разработал собственный нечеловеческий язык

По мере того как Facebook развивал чатботов для переговоров друг с другом, боты создали свой собственный способ общения....

Це може бути цікавим

Сотрудник банка пресёк попытку ограбления, закрыв дверь перед злоумышленниками

Троим мужчинам в масках и головных уборах пришлось покинуть помещение ни с чем....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Кабмін спрогнозував курс гривні на три роки. Чому Уряду вигідна девальвація гривні?

Такий прогноз рік тому давав керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб, коментуючи анонсоване Кабміном підвищення «мінімалки»....