Молоді мами повинні працювати - вчені

Дослідники з Гарвардської школи бізнесу представили доповідь, в якій розповіли, чому молоді мами повинні працювати. Вчені вважають, що у працюючих матерів виростають більш успішні дочки і дбайливі сини, передає  Lifter.

У Гарварді виявили статистичні значущі відмінності між тим, яких успіхів досягають діти в дорослому житті, і тим, обидва чи їх батьків ходили щодня на роботу. Дівчатка в сім'ях, де працювали обидва, в цілому більше заробляють і частіше опиняються на керівних посадах. А якщо говорити про хлопчиків, то у працюючих мам сини, коли стають дорослими, більше часу витрачають на догляд за членами сім'ї і на роботу по дому. Як вказано, якщо дитина ходить у дитячий садок, або за нею доглядає бабуся, поки батьки на роботі, то це тільки їй на користь.

Соціологи провели аналіз статистичних даних людей з двох десятків країн, і тенденція була помітна скрізь. Це виключає ймовірність, що загальний результат міг бути випадковим.

Читайте також: Чому жінки залишаються поза політикою — аналіз проблеми

 Кетлін Макгинн, професор Гарвардської школи бізнесу та провідний автор дослідження, говорить, що й сама не очікувала такого результату. Дочки тих мам, які працюють в офісах, у дорослому житті добиваються права керувати людьми в 33% випадків. А у тих, хто працює домогосподаркою або фрілансером на дому, таких дочок - тільки 25%. Перші також заробляють в середньому на $ 5200 в рік більше, ніж другі (В США).

Макгинн вважає, що такий ефект обумовлений різними підходами різних жінок до виховання. Чим більше відповідальності на дитину покладається в дитинстві, тим більше цілеспрямованою і турботливою вона стає, коли у неї з'являється власна сім'я.

"Коли ви йдете вранці на роботу, то допомагаєте своїм дітям усвідомити, що у них в житті буде багато можливостей. Це впливає на їх підсвідоме ставлення до життя", - резюмує Макгинн.

Читайте також: Експерт: Сільські жінки працюють більше ніж будь-коли і залишаються ні з чим

Рекомендуємо прочитати

Ведуча провела ефір із величезним павуком на плечі

Ведуча телеканалу FOX 4 News Шеннон Мюррей вийла в прямий ефір з великими павуком на плечі, однак це не завадило їй успішно провести трансляцію....

Це може бути цікавим

Жінка знайшла у будинку гігантського павука

Австралійка Лорен Енсела знайшла на вікні свого будинку павука-велетня....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Назвали самого богатого человека в мире

Основатель и гендиректор Amazon....