Порошенко схвалив надання військово-цивільним адміністраціям бюджетних повноважень

Порошенко схвалив надання військово-цивільним адміністраціям бюджетних повноважень

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 486-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з прийняттям закону України «Про військово-цивільних адміністрації»)». Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради України.

«Повернуто з підписом від Президента (30.06.2015)», — йдеться на сайті парламенту.

Закон, який прийняв парламент, вносить зміни до статті 67-2 Бюджетного кодексу України й викладає його в новій редакції: «У разі припинення діяльності органів місцевого самоврядування та органів місцевої виконавчої влади Донецької та Луганської областей їх функції в частині бюджетних повноважень здійснюються військово-цивільними адміністраціями відповідно до закону України «Про військово-цивільних адміністрації».

Чинною редакцією цієї статті визначено, що в разі припинення діяльності органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей їх функції в частині бюджетних повноважень здійснюються місцевими державними адміністраціями та виконавчими органами міських рад за окремим рішенням Кабінету міністрів України, яке приймається на підставі звернення відповідної обласної державної адміністрації.

Читайте також: Вічна реформа Податкової служби: чи зміниться ДФС після чергового «покращення»?загрузка...

Читайте також

Коментарі