Пінькас спростував інформацію про проблеми в постачанні української армії

Пінькас спростував інформацію про проблеми в постачанні української армії

Підприємтсва «Укрборонпрому» випереджають графіки постачання озброєння по укладеним договорам на 30 %. Про це в ефірі «5 каналу» заявив перший заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Сергій Пінькас.

«Є заключені договори, до яких є відповідні графіки. Ці графіки сьогодні «Укрборонпромом» випереджаються більше, ніж на 30 %. Простіше кажучи, те, що повинно було бути поставлене до 30.06, вже поставлене і наперед поставлена ще додаткова кількість техніки, що більше, ніж 30 %», — сказав він.

Пінькас прокоментував статтю Мендєлєва в «Дзеркалі тижні», де наводиться лист керівника Генштабу Віктора Муженка до концерну «Укроборонпрому». У листі вказується на системні проблеми в постачанні української армії.

«На мій погляд, це спланована провокація щодо дискредитації іміджу «Укроборонпрому», що направлено на підрив обороноздатності держави в цілому. Будь-який витік інформації, що стосується питань обороноздатності держави є неприпустими, особливо всередині Генерального штабу», — сказав він, додавши, що інформація, наведена в листі, є неправдивою.

Читайте також: Гройсман назвав умову завершення конфлікту на Сходізагрузка...

Читайте також

Коментарі